אבטחת מידעאחסון אתריםגיבוי בענן

שירותי תקשורת לעסקים – הכירו את השירותים שכל עסק צריך!

שירותי תקשורת לעסקים
שירותי תקשורת לעסקים

דווקא משבר הקורונה היה זה ששיקף בפניכם עד כמה משמעותית התקשורת בעסק שלכם – אל מול הלקוחות והספקים ובעיקר התקשורת הפנים-ארגונית. הודות לפתרונות המתקדמים, גם אתם יכולים לשמר את הפעילות העסקית, לגלות גמישות כלפי העובדים ואופי העסקתם ולהיות שקטים כי מלבד נגיף הקורונה, אף איום אחר לא יכול לערער את פעילותכם.

במידה ואתם מקימים בימים אלו עסק חדש או מעוניינים להחליף פתרונות קיימים במתקדמים יותר, שירותי תקשורת לעסקים מבית "אנטרסיס" הם המענה בעבורכם! ישנו מגוון רחב של פתרונות – חלקם מתאימים לכל עסק ללא כל קשר לאופי פעילותו וחלקם מומלצים לעסקים ספציפיים. לפניכם, 4 פתרונות תקשורת ומחשוב שגם אתם צריכים בעסק שלכם!

1. מרכזייה בענן

אי אפשר לדבר על שירותי תקשורת לעסקים מבלי לדבר על המרכזייה הווירטואלית. זוכרים את אותן מרכזיות שהיו תופסות מקום בבית העסק וחייבו את העובדים להיות נוכחים במשרד בכדי לקבל, להוציא ולנתב שיחות? בשנת 2020 גם אתם יכולים להתקדם אל מרכזיה בענן! הפתרון הווירטואלי מאפשר לכל עובד שלכם להתחבר למרכזייה מכל מכשיר ומכל מקום בו הוא נמצא – בארץ או בחו"ל, במשרד או בבית. הזמינות הגבוהה, השלוחה המשרדית וזיהוי שיחה כמספר בינלאומי – אלו הם רק חלק מהפונקציות שכלולות במרכזייה הווירטואלית ושתורמות לתקשורת נוחה וזמינה.

2. אחסון אתר בענן

עד לרגע שבו המתעניינים יפנו אליכם, התקשורת שלהם אתכם תהיה דרך האתר. אמנם לא מדובר על פתרון תקשורת קלאסי, אך חשוב להבין דבר מהותי: אתר הבית שלכם המספק אינפורמציה, היא אמצעי תקשורת לכל דבר ועניין. ישנו קשר ישיר בין אחסון האתר שלכם ובין איכות ומהירות התקשורת עם הגולשים המתעניינים. אחסון בשרת מתקדם יבטיח אינטראקציה "קולחת" שתבוא לידי ביטוי בגלישה מהירה באתר. כתוצאה מכך, חוויית הגלישה של המתעניין תהיה גבוה יותר וכך גם הסיכוי שהוא ישאיר לכם פניה, גדל.

שירותי תקשורת לעסקים

3. מצלמות אבטחה מתקדמות

שירותי תקשורת לעסקים כוללים בין היתר גם התקנה ותחזוקה של מצלמות אבטחה. עוד הרבה לפני שהן מספקות לכם תיעוד מהמתרחש בעסק, הן מתפקדות כגורם הרתעה יעיל שיכול לחסוך מכם התמודדות אל מול אירועים חריגים – מגניבות ועד פריצות. במידה ואכן התרחש אירוע חירום (אירוע אלימות, גניבה, פריצה, תקיפה וכיוצא בזה), באפשרותכם לצפות בחומרים המוקלטים ולפנות איתם לגורמי האכיפה. 

4. גיבוי המידע שלכם בענן

ואם כבר מדברים על אירועי חירום, הרי שחלקם מתרחשים דווקא בזירה הדיגיטלית. הסביבה הממוחשבת מאפשרת לכם לבצע את עבודתכם בצורה יעילה ומהירה, אך היא גם טומנת בתוכה סיכונים. חשוב לציין: מערך אבטחת המידע בעסק אמנם חשוב והכרחי, אך הוא לא מחליף את הצורך בשירותי גיבוי בענן. במידה ואתם לא מצליחים לגשת למידע המאוחסן במחשבים בעקבות טעות אנוש, קריסה של המחשבים או פגיעה מכוונת ע"י האקרים, יהיה ניתן לשחזר אותו הודות לגיבוי שבוצע.