אבטחת מידעאחסון אתריםגיבוי בענן

מחשוב לעסקים – לגבות את המידע בצורה בטוחה!

מחשוב לעסקים – לגבות את המידע בצורה בטוחה!
מחשוב לעסקים – לגבות את המידע בצורה בטוחה!

בואו נצא למסע קטן במנהרת הזמן: נניח והשנה היא שנת 1998. אתם יוצאים לפגישה עם לקוח חשוב ומסכמים אותה בכתב. אחרי שעתיים משמעותיות, הסדרתם את יחסיכם העסקיים וחתמתם על הסכמים (חלקם סודיים בהחלט). כשהגעתם חזרה אל המשרד עם בשורה משמחת לבוס שלכם, גיליתם כי הקלסר עם המסמכים – נגנב! ברגע שכזה, אתם מבינים כי המידע האישי של העסק חשוף, אתם משתקפים כלא רציניים בעייני השותף העסקי (ובטח שבעיני הבוס) ועליכם לתאם פגישה חדשה שכוללת מתן הסברים וחתימה מחודשת על כל המסמכים.

השנה היא 2020 והסבירות שתצטרכו להתמודד עם סיטואציה שכזו, נמוכה. איך תהפכו את הסבירות לאפסית? עם שירותי מחשוב לעסקים הכוללים בין היתר שירות גיבוי למידע שלכם! את המידע שאתם מייצרים אינכם צריכים לאחסן בקלסרים או בכספות, אלא שהוא מגובה בעבורכם בענן וזמין לשימושכם מתי שרק תצטרכו!

מחשוב לעסקים וגיבוי מידע – מהי חשיבותו של שירות כזה?

סביבת העבודה שלכם היא סביבה ממוחשבת. המרחב הדיגיטלי-וירטואלי בעיקר מטיב עמכם, אך חשוב להיות ערים גם לצד האפל של עבודה בסביבה שכזו. המידע שאתם מייצרים, קולטים ואוספים, יכול בכל ברגע "להתאדות". המידע המאוחסן במחשבי העסק כולל בין היתר מסמכים ארוכים עליהם עומלים העובדים שלכם, פניות של לקוחות חשובים, הסכמי מכירה חתומים, מצגות להדרכות פנים ואירועים עסקיים חשובים, פרטי לקוחות (כולל פרטי תשלום) ועוד. מבלי שאתם מגבים את המידע שלכם, אתם מהמרים על יציבות העסק ויכולת ההמשכיות שלכם. 

"למה שהמידע שלי יאבד כך סתם? הוא מאוחסן במחשבי העסק"

וזו בדיוק הבעיה. במרחב הדיגיטלי פועלים המון "שחקנים". רובם, שחקנים טובים כמוכם שרק רוצים ליהנות מהשפע שיש למרחב הדיגיטלי להציע. באותו מרחב שמבסס את התשתית לפעילות העסקית שלכם, פועלים גם שחקנים אחרים שמטרתם להזיק לכם – האקרים. הבשורה המשמחת היא שעם שירותי מחשוב לעסקים הכוללים גיבוי, הסיכוי לפגיעה ולנזקים בעסק שלכם, נמוך.

שירות גיבוי מידע מבטיח לכם דבר אחד: גם במידה והותקפתם והמידע אינו נגיש עוד במחשבי העסק, יהיה ניתן להשתקם מהאסון ולשחזר אותו. ללא גיבוי, המידע שנגנב ונמחק מהמחשב, לא ישוב אליכם עוד.

קחו בחשבון גם את טעויות העובדים. מדוע? כי טעויות קורות

גם אם ציפור קטנה תלחש באוזניכם כי היא מבטיחה שלעולם לא תותקפו ע"י האקרים, אתם צריכים לזכור דבר נוסף: טעויות קורות. מה זה אומר? שהמידע היקר לכם, שעל חלקו אתם והעובדים שלכם עומלים שעות, ימים וחודשים, יכול להימחק בטעות על ידיכם. לחיצה אחת על Delete עלולה לשלוח את המידע שלכם לחור שחור שאין דרך חזרה ממנו.

שירות גיבוי המידע נותן מענה גם לטעויות אנוש כאלו שבהחלט יכולות לקרות. גם מידע שנמחק יוכל לשוב אל מחשבי העסק עם שחזור מהיר ומידי. לפרטים נוספים אודות שירותי מחשוב לעסקים ומחירי חבילות הגיבוי, התקשרו – 03-5783132