Uncategorized

מערכת מצלמות אבטחה בעסק – למה גם אתם צריכים אותה?

מערכת מצלמות אבטחה בעסק – למה גם אתם צריכים אותה?
מערכת מצלמות אבטחה בעסק – למה גם אתם צריכים אותה?

העיניים שלכם לא יכולות להיות בעת ובעונה אחת בכמה מקומות, ובדיוק לשם כך קיימת מערכת מצלמות אבטחה לעסק שהיא איכותית ומתקדמת. ישנם לא מעט בעלי עסקים שקצת חוששים מהתקנת המצלמות בבית העסק, זאת מאחר והם חשים כי "ברגע שנחפש, גם נמצא". למרות שבעולם אוטופי זה היה מתאפשר, הרי שבמציאות אתם יכולים לשלוט אך ורק על עצמכם, ולא על אף אחד אחר. 

מערכת מצלמות אבטחה לעסק שלכם, המבוססת על כבל רשת NVR או על DVR, מאפשרות לכם להיות שקטים יותר. כעסק, אתם חשופים לפגיעות אפשריות גם מצד גורמים עסקיים עוינים, כנופיות של פורצים, וכן –לעתים גם מתגלים גנבים מבית. התקנת מצלמות בבית עסק היא לגיטימית, ונותנת גם לכם את השקט להתעסק במה שחשוב בעיקר – בעבודתכם.

יותר ויותר עסקים מעידים לאחר אירועים חריגים בבית העסק: "המזל הגדול הוא שהייתה לי מצלמה!". ואכן, מערכת מצלמות אבטחה לעסק המון פעמים הופכות את סימני השאלה הרבים לסימני קריאה, ומאפשרות לכם באירועים שכאלו לפנות עם חומרים מוקלטים למשטרה.

מצלמות האבטחה כגורם מרתיע איכותי

התרחיש האידיאלי הוא שלא תצטרכו כלל לפתוח את הקלטות המצלמה ולצפות בתיעודים. לשמחתכם, מצלמות האבטחה אכן מייצרות הרתעה, וגורמות לכל אדם שעתיד לפעול שלא ביושרה, לחשוב על מעשיו רגע לפני. מערכת מצלמות אבטחה לעסק מתעדת כ-24 שעות ביממה את התנועות בבית העסק שלכם, כך שכמנהליו של העסק אתם מקבלים את התחושה כי למרות שאינכם נוכחים תמיד פיסית במקום, יש מי שעושה זאת בשבילכם.

מהו ההבדל בין מצלמות DVR ו-NVR?

ראשית, DVR זהו קיצור של "מקליט וידאו דיגיטלי", digital video recorder באנגלית אם תרצו. במקרה הזה, כל החומר שהמצלמה מתעדת, נמצא בתוך כונן פנימי. מדובר על מערכת מצלמות אבטחה לעסק שהיא חכמה שלא רק מתעדת בעבורכם את ההתרחשות בבית העסק (במקום בו מוצבות המצלמות כמובן), הרי שהן גם מאפשרות לכם נגישות מלאה וזמינה לחומרים. אחד מתנאי הסף החשובים ביותר לבעלי עסקים, הוא להבטיח כי יהיה ניתן לצפות אונליין בתכנים המתועדים. ואכן, גם כשאתם נמצאים בפגישה חשובה בחו"ל, תוכלו לצפות בתכנים המצולמים במקרי חירום, או לטובת בדיקה רנדומלית. 

ה-NVR הוא "מקליט וידאו רשתי", המאפשר לכם ליהנות מתיעוד מלא בבית העסק שלכם על בסיס רשת. כל התכנים המצולמים יכולים להישמר על שרתים שונים – זאת מאחר ומדובר על מקלט רשתי. 

הגנה איכותית מפני גנבים ופורצים

כעסקים, אפשר לומר בזהירות כי אתם יעד חם בעייני כנופיות הפורצים. מטבע הדברים, עסקים שונים מחזיקים לא רק בכספות, אלא גם בציוד יקר הכולל מוצרי חשמל, מחשבים יקרים, גאדג'טים שונים וכיוצא בזה. מערכת מצלמות אבטחה לעסק אמנם לא יכולה לשלוט בכוונותיהם של הפורצים, אך היא יוצרת הרתעה איכותית. לרוב, הידיעה כי ישנה מצלמה שמתעדת את כל המתרחש, גורמת לאותם פורצים או גנבים לחשוב פעמיים על מעשיהם.

כעסק, אתם צריכים לחשוש גם מגניבת מידע

כבית עסק, הרי שאתם גם מחזיקים בלא מעט מידע – כזה המשרת אתכם ברמה הפנים ארגונית וכזה השייך ללקוחות שלכם. מערכת מצלמות אבטחה לעסק מאפשרת לכם לזהות תנועות חשודות (כן, גם של עובדים). שימוש לא ראוי במידע השייך למשרד אינו מוסרי וגם אינו תואם את הסטנדרט שאליו אתם מצפים מהעובדים שלכם להיצמד. מצלמת האבטחה, גם במקרה הזה, יוצרת הרתעה ומונעת מקרים של חפרפרות.

מצלמות אבטחה – האחריות שלכם כלפי העסק שלכם

אין באמת חשיבות לסוג העסק שאתם או לגודלו – מצלמות האבטחה חיוניות והכרחיות. עבור כל בית עסק, המצלמה עונה על צורך שונה אך מעניקה את אותו הפתרון:

  • בבתי אבות / גני ילדים – תיעוד הצוות
  • בחנויות – יצירת הרתעה מפני גנבים / תיעוד של הגנבים בשעת מעשה
  • במפעלים – פיקוח על הליך העבודה הנדרש והתקין
  • במשרדי הייטק – תיעוד מלא של הנכנסים והיוצאים ועוד…