גיבוי בענן

גיבוי בענן לעסקים הוא פתרון המאפשר לאחסן את כל הנתונים העסקיים שלך בשרתים מאובטחים באינטרנט, במקום על גבי התקני אחסון מקומיים כמו מחשבים או דיסקים קשיחים. כיום, כשמתקפות סייבר וכופרה משתוללות לאין סוף, יותר ויותר בעלי עסקים מבינים כי גיבוי בענן למידע העסקי הוא כל כך חשוב.
לא משנה אם אתם עסק גדול או קטן, אנחנו בטוחים שהמידע חשוב ויקר לכם.
ברגע אחד של שאננות, אפשרי לאבד את כל המידע ולהפוך את העסק למושבת טוטאלית.
לכן, אסור להתפשר על איכות הגיבוי שמהווה רשת ביטחון למידע החשוב והרגיש של העסק שלכם. זה הזמן להצטרף לשירותי גיבוי מחשב בענן של חברת Entersys. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים כי המידע שלכם מגובה תמיד.

שירותי ענן מומלצים

גם עסק שלכם חייב את זה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

  פתרון זה מציע יתרונות רבים לעסקים מכל הגדלים

  הגנה מפני אובדן נתונים: גיבוי בענן לעסקים יכול להציל אתכם מאובדן נתונים כתוצאה מאירועים כמו תקלות חומרה, תוכנות זדוניות, גניבה, שרפות ואסונות טבע.
  גישה נוחה: ניתן לגשת לנתונים המקוגבים בענן מכל מקום ובכל זמן, באמצעות חיבור אינטרנט.
  אבטחה משופרת: ספקי שירותי גיבוי בענן משתמשים באמצעי אבטחה מתקדמים כדי להגן על הנתונים שלכם מפני גישה לא מורשית.
  שחזור מהיר: במקרה של אובדן נתונים, ניתן לשחזר אותם במהירות ובקלות מהגיבוי בענן.
  עלויות נמוכות: גיבוי בענן יכול להיות פתרון חסכוני יותר מאשר גיבוי מסורתי, במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים.
  שקט נפשי: ידיעה שהנתונים שלכם מגובים ומאובטחים בענן יכולה להעניק לכם שקט נפשי ולסייע לכם להתמקד בצמיחה העסקית שלכם.

  מחשוב לעסקים וגיבוי מידע – מהי חשיבותו של שירות כזה?

  סביבת העבודה שלכם היא סביבה ממוחשבת. המרחב הדיגיטלי-וירטואלי בעיקר מטיב עמכם, אך חשוב להיות ערים גם לצד האפל של עבודה בסביבה שכזו. המידע שאתם מייצרים, קולטים ואוספים, יכול בכל ברגע "להתאדות". המידע המאוחסן במחשבי העסק כולל בין היתר מסמכים ארוכים עליהם עומלים העובדים שלכם, פניות של לקוחות חשובים, הסכמי מכירה חתומים, מצגות להדרכות פנים ואירועים עסקיים חשובים, פרטי לקוחות (כולל פרטי תשלום) ועוד. מבלי שאתם מגבים את המידע שלכם, אתם מהמרים על יציבות העסק ויכולת ההמשכיות שלכם. 

  "למה שהמידע שלי יאבד כך סתם? הוא מאוחסן במחשבי העסק"

  וזו בדיוק הבעיה. במרחב הדיגיטלי פועלים המון "שחקנים". רובם, שחקנים טובים כמוכם שרק רוצים ליהנות מהשפע שיש למרחב הדיגיטלי להציע. באותו מרחב שמבסס את התשתית לפעילות העסקית שלכם, פועלים גם שחקנים אחרים שמטרתם להזיק לכם – האקרים. הבשורה המשמחת היא שעם שירותי מחשוב לעסקים הכוללים גיבוי, הסיכוי לפגיעה ולנזקים בעסק שלכם, נמוך – זה נקרא גיבוי בענן לעסקים.
  שירות גיבוי מידע מבטיח לכם דבר אחד: גם במידה והותקפתם והמידע אינו נגיש עוד במחשבי העסק, יהיה ניתן להשתקם מהאסון ולשחזר אותו. ללא גיבוי, המידע שנגנב ונמחק מהמחשב, לא ישוב אליכם עוד.

  קחו בחשבון גם את טעויות העובדים מדוע? כי טעויות קורות

  גם אם ציפור קטנה תלחש באוזניכם כי היא מבטיחה שלעולם לא תותקפו ע"י האקרים, אתם צריכים לזכור דבר נוסף: טעויות קורות. מה זה אומר? שהמידע היקר לכם, שעל חלקו אתם והעובדים שלכם עומלים שעות, ימים וחודשים, יכול להימחק בטעות על ידיכם. לחיצה אחת על Delete עלולה לשלוח את המידע שלכם לחור שחור שאין דרך חזרה ממנו.

  שירות גיבוי המידע נותן מענה גם לטעויות אנוש כאלו שבהחלט יכולות לקרות. גם מידע שנמחק יוכל לשוב אל מחשבי העסק עם שחזור מהיר ומידי

  אז, שנתקדם?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם.

   גיבוי בענן לעסקים מבית אנטרסיס 

   אנטרסיס מציעה גיבוי בענן לעסקים ושותפה של חברת Acronis העולמית.
   המומחים שלנו ישמחו לייעץ ולעזור לעסק שלכם לבחור את פתרון הגיבוי הטוב עבורו. זכרו, כמו בביטוח יש המון מתחרים הבטחות שונות ומחירים שונים, אחרי הכל משמעות טיב הגיבוי תהיה רק ברגע האמת.

   צרו עימנו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ על שירותי גיבוי בענן לעסקים שיאבטח את המידע בעסק שלכם מכל משמר.

   bottom

   bottom

   להזמנת חבילת גיבוי בענן :

    חבילת גיבוי לבחירתך (חובה)
    MINI-100GBBASIC-200GBPRO-500GBENTERPRISE-1TB

    גיבוי בענן - שאלות ותשובות

    שרתי אחסון מידע נועדו לאחסן מידע בענן, לצורך סנכרון וגישה אליו מכל מקום בלבד. המידע הנמצא במחשב מועתק אוטומטית לשרתי האחסון AS-IS ועל ידי כך חשוף לוירוסים הן במחשב והן בשרתי האחסון, שכן הסנכרון האוטומטי, מעביר את הנוזקה מהמחשב הלאה לשרתי האחסון.
    גיבוי בענן – מגבה את המידע בהצפנה ומעלה אותו לפי גרסאות לשרתי האחסון, ללא אפשרות גישה לצפייה ועריכה על ידי המשתמש. ניתן לצפות במידע אך רק באמצעות שחזור. גיבוי בענן לעסקים מקנה יתרון בולט בהגנה מפני וירוסי כופר ונוזקות שונות, המאיימות על העסקים בישראל ובעולם מדי יום.  ניתן לקרוא מאמר חשוב שכתבנו בנושא. 

    נעים מאוד, אנו מתמחים במתן פתרונות מחשוב וגיבוי בענן לעסקים. את שירותי המחשוב שלנו אנו מספקים מתוך אהבה רבה לתחום, ולכן כל לקוח אצלנו מרגיש בבית. אנו שותפים של חברת Acronis העולמית המוכרת כחברת פתרונות אבטחת מידע מובילה בעולם. ולכן זהו יתרון מעולה בשבילכם.

    תכונות גיבוי בענן - חבילות ומחירים

    מערכת הגיבוי הינה תוכנה ייעודית, אשר מותקנת על גבי המחשב או השרת שלכם. התוכנה מצפינה את כל המידע הרצוי כבר אצלך במחשב, ולאחר מכן המידע מועתק לשרתי הגיבוי כאשר הוא מוצפן לגמרי. מערכת הגיבוי יודעת לשמור גרסאות שחזור של המידע בהתאם לדרישות הלקוח.

    על ידי הצפנת המידע וגרסאות השמירה, קיימת הגנה מלאה מפני וירוס הכופר. 
    כדאי לקרוא >> מהי מתקפת כופר ואיך ניתן להתגונן מפניה?

    בוודאי, מערכת הגיבוי יודעת לבצע גיבויים אוטומטיים – כולל שמירת גרסאות אחורה, לרוב התוכנות הייעודיות הקיימות בשוק. כאלה שמבוססות SQL SERVER, וכאלה שממוקמות על מסדי נתונים פשוטים, וכן שרתים ושרתי דואר: Exchange Server.

    נציגי התמיכה שלנו יטמיעו בפעם הראשונה, את מערכת הגיבוי על המחשב או השרת. יגדירו את מערכת הגיבוי, לפי המידע אותו תרצה לגבות, ושעה רצויה לביצוע הגיבוי. לאחר מכן הכל יוגדר ויופעל באופן אוטומטי, כך שלא תידרשו לבצע שום פעולה כלשהי. מכאן נציגי התמיכה שלנו ימשיכו לנטר ולבדוק את תקינות הגיבוי שלך בחוות השרתים. במידה ותהיה תקלה במערכת הגיבוי, היא תטופל מרחוק מול שרתי הגיבוי, או מולכם בעת הצורך.

    בוודאי, תוכנת הגיבוי נועדה להתקנה על כל מחשב/שרת/מחשב נייד. ולכן תוכלו להתקין אותה בכל עמדה שתרצו לגבות. לכל עמדה יש זיהוי קליינט ייחודי בשרתי הגיבוי, אשר ממוקם תחת חשבון אחד על שם העסק שלכם.

    חוות השרתים שלנו ושחזור המידע

    כל המידע המוצפן, אשר מגובה מתוכנת הגיבוי, עובר לחוות שרתים מאובטחת של חברת Acronis כאן בישראל. 
    כל הגיבויים מועתקים ומוצפנים, בתקן בינלאומי מחמיר ומתקדם. שרתי הגיבוי בחוות השרתים מאובטחים ביותר, ומנוהלים 24/7 על ידי מומחי המחשוב שלנו וחברת Acronis. עצם העובדה שהשרתים נמצאים כאן בישראל, מקנים לכם, נפח ומהירות תעבורה גבוהים במיוחד לגיבוי ושחזור המידע, זמינות ושרידות מירבית, ואבטחה גבוהה למידע העסקי שלכם.

    בסיום הגיבוי היומי, תוצג התראת מצב על שולחן העבודה. בנוסף, תקבלו דו"ח גיבוי יומי על תקינות/שגיאות הגיבוי, הנפח ושם העמדה. כך תהיה לכם אינדיקציה מלאה על תקינות גיבוי המידע שלכם.
    ברגע שתתקבל שגיאה/ביצוע תחזוקה במערכות הגיבוי שלנו, אנו נדאג לטפל בה במהירות האפשרית, ולעדכן אתכם בסיום הטיפול.

    הכי קל בעולם! ניתן לשחזר את המידע הרצוי מתוך פורטל גיבוי ייעודי בלחיצת כפתור. במידה ואינכם יודעים איך לבצע את השחזור, נציגי התמיכה שלנו יעמדו לרשותכם, ויעזרו בתמיכה מרחוק בביצוע השחזור.

    צור קשר

    מעוניינים בשירותי מחשוב טובים יותר?

    השאירו פרטים ונחזור אליכם.

     Copyright © Entersys IT   |  Design & Powered By  Entersys