אבטחת מידע

אבטחת מידע בענן – למענכם ולמען הלקוחות שלכם

אחת ולתמיד: איך מתגוננים מפני מתקפות סייבר?
אבטחת מידע בענן
את הדרכונים, התכשיטים, הכסף המזומן והמסמכים החשובים לכם ביותר, אתם מאחסנים בכספת. אתם לא מעלים על דעתכם את האפשרות לפזר את אותם דברים חשובים ברחבי הבית, זאת בכדי להיות שקטים כי גם במקרה של פריצה חלילה, החפצים שלכם יהיו שמורים ובטוחים. 

מה קורה בעת שזה מגיע למידע שלכם ושל הלקוחות שלכם? כבעלי עסקים, אתם מחזיקים בכמויות אדירות של מידע. אז את המידע שלכם לא תאחסנו בכספת סגורה, אך בהחלט שתוכלו להסתייע בשירות של אבטחת מידע בענן. כך, במקרה בו גורמים עוינים ינסו לפרוץ למחשבים שלכם, הם יתקלו בדלתות נעולות. 

כיום המידע שייך לכם. מה יביא איתו יום המחר?

המידע שלכם כולל רשומות, טלפונים, מידע על לקוחות, מידע פנים ארגוני, דו"חות כספיים, הסכמים, פטנטים ומה לא. אתם לא יכולים לדמיין לעצמכם הסתגלות למצב חדש – עסק שאיבד את כל המידע שהיה ברשותו. לשמחתכם, אתם גם לא ממש צריכים לדמיין לעצמכם מצב שכזה. שירות של אבטחת מידע בענן שולל כל חשש, ומאפשר לכם לגבות ולאבטח את המידע היקר שלכם. כידוע, מידע שמשרת אתכם כעסק נאסף בהדרגה ובמשך שנים, כך שישנה חשיבות גדולה לשימורו וגיבויו.

"מי מחפש לעשות לי רע שאני צריך אבטחת מידע?"

אתם לא יכולים להמר על הדבר החשוב לכם ביותר במסגרת הפעילות העסקית שלכם – המידע שלכם. לוותר על שירותי אבטחת מידע זה להמר על הכוח שלכם ועל המוניטין שלכם. מעבר לכך שישנן תקיפות המתבצעות על ידי האקרים ישראלים, הרי שצריך לזכור דבר חשוב:

ישראלים מסומנים פעם אחר פעם כיעד חם של האקרים. פעולות אנטי ישראליות לא באות לידי ביטוי אך ורק ברחובות, אלא גם בזירה הוירטואלית-דיגיטלית. שירות של אבטחת מידע בענן שומר על המידע שלכם! גם אם עד כה לא חוויתם תקיפה שכזו, אתם לא יכולים לדעת מה יוליד יום. תקיפות אפשריות שכוללות גניבת מידע, מחיקת מידע או השבתת המחשבים, לא תמיד מופנות אליכם ברמה האישית – כך שאתם צריכים להגן על המידע בכל מקרה. 

ומה קורה בעת שהעובד שלכם מחק בטעות קובץ חשוב?

חשוב להבין כי שירות של אבטחת מידע לא אמור לספק לכם הגנה אך ורק מפני גורמים זרים-עויינים. היו מקרים מעולם, בהם עובדים מחקו בתמימות קבצים חשובים. טעויות אנוש מתרחשות בעסקים על בסיס יומי, ולא ניתן למנוע את כולן במאת האחוזים. לטובת מקרים שכאלו, ישנו שירות של אבטחת מידע בענן שבאמצעותו ניתן לשחזר מידע ולהשיב אותו אליכם. הקדימו תרופה למכה ואל תתמודדו עם המכה בזמן אמת!

"אז לא הבנתי, למה לאבטח מידע דווקא בענן?"

התשובה די פשוטה: הטכנולוגיה. אבטחת מידע שלא בענן נחשבת מיושנת יותר, כאשר המגמה כיום היא לאבטח מידע בענן בלבד. מאחר ואבטחת מידע שלא בענן נחשבת כטכניקה ישנה יותר, הרי שהיא גם פרוצה יותר ומאפשרת תנאים אידיאלים להאקרים לבצע תקיפות שונות. מנגד, אבטחת מידע בענן נחשבת חכמה ומתקדמת יותר, מה שאומר שהמידע שלכם זוכה למערך ההגנה האיכותי ביותר. 

אבטחת מידע – אז מה זה אומר בפועל?

אבטחת מידע היא למעשה חומת הגנה שתוחמת ביניכם ובין הסכנות שבחוץ: מהאקרים ועד וירוסים זדוניים. כמשתמשים, אתם לא צריכים לעשות יותר מדי. מערכת חכמה של אבטחת מידע יודעת לייצר בעבורכם את תנאי העבודה האידיאלים והבטוחים ביותר. שירות של אבטחת מידע מותאם אליכם ברמה האישית – הכל בהתאם לצרכי הארגון שלכם, אופי העבודה, המערכות בהן אתם משתמשים ומספר העובדים.