אבטחת מידעאחסון אתריםגיבוי בענן

תמיכת מחשבים – אתם לא לבד מול המחשב

תמיכת מחשבים – אתם לא לבד מול המחשב
תמיכת מחשבים – אתם לא לבד מול המחשב

כאנשים פרטיים, כל תקלה במחשב שלכם מטופלת ע"י טכנאי במעבדת המחשבים. כעסק? אתם זקוקים למענה מידי, מקצועי ומהיר הניתן לכם כחלק משירות של תמיכת מחשבים. אנחנו ב-Entersys, מזמינים אתכם להצטרף לשירות שלנו שפוטר אתכם מכל התעסקות ודאגות, מעניק לכם ראש שקט וגם מענה מקצועי מתי שרק תצטרכו!  על מה אנחנו מתחייבים במסגרת השירות שלנו?

  • צוות טכני מקצועי ומיומן שמעניק שירות מאהבה ותשוקה – למחשבים ולאנשים
  • מענה מהיר לתקלות, תחזוקה או כל שאלה שיש לכם
  • ניטור ואבטחת מידע  בזמן אמת – ללקוחות קטנים וגדולים

אז איזה שירות של תמיכת מחשבים לעסקים רוב העסקים מכירים? ישנה תקלה בכל מחשבי הארגון, נוצר קרייסס אדיר ובלתי צפוי ומחלקות שלמות קורסות אל תוך עצמן. מוקד שירות התמיכה אליו אתם פונים עמוס, מוקד חיצוני מקבל את השיחה ומבטיח שנציגים מטעם חברת התמיכה יחזרו אליכם בהקדם. בזמן הזה, העסק מושבת, לקוחות זועמים, העובדים לא מקבלים תשובות ואתם – חסרי אונים.

ואיזה שירות תוכלו לקבל ממש מרגע זה עם Entersys?

  • שירות מקצועי, אדיב וזמין מהיום להיום!
  • מגוון רחב של פתרונות מחשוב מתקדמים
  • מוקד תמיכה מרחוק שזמין לכם חמישה ימים בשבוע – מ-8:00 ועד 20:00

תמיכת מחשבים בזמינות גבוהה – מדוע היא חשובה כל כך?

הסביבה בה אתם עובדים היא סביבה ממוחשבת. או במילים אחרות ופשוטות יותר? כלי העבודה שלכם ושל יתר העובדים הוא המחשב. דרך נחמדה להמחיש את חשיבותו של שירות תמיכת מחשבים, היא עם הדוגמא הבאה: כשישנה תקלה ברכב הפרטי שלכם – במצבר או במנוע למשל, אתם מיד ניגשים למוסך. שירות תמיכת המחשבים הוא "המוסך" שלכם, שדואג לטפל במקצועיות ויסודיות במכונה שעבודתכם מותנית בתקינותה – המחשב. המטרה: למנוע ככל הניתן שיבושים בשגרת העבודה ולהעניק מענה מהיר ומקצועי לכל תקלה.

מבלי שהמחשבים שלכם מתפקדים, אינכם יכולים להפיק קבלות, לקבל שיחות של לקוחות, להעביר מידע ברמה הפנים ארגונית ולחזור ללידים חמים. עסק שהמחשבים בו מושבתים, הוא עסק שלא יכול לבצע את עבודתו. כידוע, זמן שווה כסף, ומטרתנו היא לאפשר לכם להכריז מהר ככל הניתן בפני העובדים על חזרה לשגרה.

"אתם מעניקים שירות טיפול בתקלות מהיום להיום?"

בהחלט! האם תוכלו לדמיין לעצמכם סיטואציה שבה תקלה משביתה את כל מחשבי הארגון והיא מטופלת רק כעבור שלושה ימים? בוודאי שלא. לשירות תמיכת מחשבים שלנו כמה זרועות, כאשר אנחנו פועלים בכמה חזיתות בכדי להבטיח מענה מהיר ומקצועי:

  • ניטור מידע שידע לזהות אונליין איומים ותקלות. המוטיבציה: למנוע אותן
  • תמיכה מרחוק למחשבי הארגון עם פתיחת פניית שירות 
  • הגעה פיסית אל בית העסק במטרה לפתור את התקלה

שירות תמיכת מחשבים עם Entersys – כי מגיע לכם ולמחשבי העסק את הטוב ביותר! לפרטים נוספים, התקשרו כבר עכשיו – 03-5783132.