אבטחת מידע

עד כמה חשוב שהאתר שלכם יהיה מאובטח?

עד כמה חשוב שהאתר שלכם יהיה מאובטח?
עד כמה חשוב שהאתר שלכם יהיה מאובטח?

רבים דואגים לבטח את הנכסים שלהם במרחב הפיסי, אך לא את אלו שבמרחב הדיגיטלי. הנכס הבולט ביותר שלכם בכל הקשור למרחב האונליין, הוא ללא ספק אתר הבית שלכם. משתמשים שמתעניינים בשירותים ובמוצרים שלכם, לוחצים לכם את היד לראשונה דרך אתר הבית – זה שמספק מידע, מספר עליכם ומאפשר להם ליצור אתכם קשר.

כשם שאתם משקיעים בעיצוב האתר ובכתיבת התוכן בעבורו, כך חשוב שגם תשקיעו באבטחת האתר שלכם. גולשים שמתעניינים בכם, יכולים לבדוק בעצמם האם האתר מאובטח או לא: סמל של מנעול קטן יופיע בשורת החיפוש בצמוד לכתובת האתר. אז איך מאבטחים את האתר ומה באמת יוצא לכם מזה?

SSL – מה זה אומר ולמה אתם צריכים את זה?

עם התקן האבטחה SSL, אתם יכולים להיות שקטים כי המידע עובר רק בין שתי נקודות: בין המשתמש ובין האתר, מבלי שישנם גורמים בדרך שיכולים לעשות בו שימוש לרעה. אתר אינטרנט מאובטח הוא משהו שאתם צריכים לעשות למען הנכס היקר שלכם, אך הוא בעיקר האחריות שלכם כלפי הגולשים שנותנים בכם אמון. 

מיותר לציין כי תקיפות של האקרים מתרחשות ברחבי הרשת בכל שניה. תעודת ה-SSL, היא תעודה המשקפת לגולשים שנכנסים אל האתר שלכם, כי הם נמצאים במקום הבטוח והרלוונטי להם. מדובר על הדבר הבסיסי ביותר שתוכלו לעשות למען אבטחת האתר, כאשר המוטיבציה היא למנוע התערבות של גורם חיצוני באתר, בין היתר עם העברת המידע או שימוש לרעה בו. 

אתר לא מאובטח ופגיעה במוניטין שלכם – מה יכול לקרות?

על מנת להמחיש את החשיבות של ה-SSL, צריך להבין בעיקר מה יכול לקרות בעת שלא תאבטחו את האתר. כך לדוגמא, ישנם האקרים שעושים שימוש לרעה באתר שלכם על מנת לבצע פשעים. אחת הדרכים היא לעשות שימוש בכתובת האתר, כך שהגולשים שלכם, ביניהם לקוחות קבועים שנותנים בכם אמון מלא, יפגעו. כניסה תמימה אל האתר שהם רגילים כל כך לגלוש בו, תחשוף אותם לאיומים, סחיטות וגניבה – של מידע אישי או כסף.

תנו למתעניינים בכם לגלוש בראש שקט

גלישה באתר שאיננו מאובטח היא מעין פצצה מתקתקת: בכל רגע נתון יכולה להתרחש תקיפה מצד האקר – כזו שתפגע בכם ובגולשים שלכם. אתר מאובטח, כזה שלצידו הסמל של המנעול, מאפשר לגולשים לגלוש בראש שקט. חשוב להבין כי אתר מאובטח תורם למוניטין שלכם, ומעצב את דמותכם כאמינים ורציניים יותר. 

מוכרים מוצרים באתר? SSL בגדר חובה!

אם ברשותכם אתר שבו אתם מציעים למכירה מגוון רחב של מוצרים ושירותים, תעודת SSL היא בגדר חובה. אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם את הנזק העצום שיגרם בעת שגורם חיצוני יגנוב את פרטי האשראי של הלקוח שלכם. מעבר לכך שתצטרכו לפצות את הלקוח באופן אישי, הרי שהגורם הנפגע ככל הנראה לא ישוב להיות לקוח חוזר שלכם, ובעיקר יהפוך להיות משמיץ שלכם. על מנת ליהנות מעסקאות ואפשרות סליקת אשראי, אתם מחוייבים בהתקן SSL.

הקשר בין אתר מאובטח וקידום האתר

אם אתם צריכים סיבה טובה נוספת מדוע גם אתם צריכים לדאוג לאתר מאובטח, הנה היא: סביר כי תרצו שהאתר שלכם יהיה כמה שיותר מקודם במנוע החיפוש גוגל. ואכן, בעת שהאתר שלכם מאובטח ב-SSL, הוא מקבל עדיפות על פני אתרים אחרים בכל הקישור לקידום. אתרים לא מאובטחים ללא SSL? עלולים לצנוח בדירוג. 

אנו מזמינים גם אתכם לאבטח את האתר שלכם! אנו מציעים תעודת SSL לשנה או לשנתיים. לפרטים נוספים, פנו אלינו!