גיבוי בענן

בצל משבר הקורונה – שירותי מחשוב ענן מתקדמים

בצל משבר הקורונה – שירותי מחשוב ענן מתקדמים
בצל משבר הקורונה – שירותי מחשוב ענן מתקדמים

רק לפני כמה חודשים היה נדמה כי נגיף הקורונה הוא "הבעיה של הסינים". איש לא דמיין כי כעבור כמה שבועות, הנגיף יתפשט בכל חמשת היבשות ויכתיב את סדר היום. נכון לכתיבת שורות אלו, המשק ברובו מושבת, עסקים החתימו את עובדיהם על חל"ת ופרוייקטים נמצאים כעת על hold עד להודעה חדשה.

למרות האתגרים הגדולים שהביא איתו הנגיף, ישנם עסקים שממשיכים לעבוד, תוך שעובדיהם עובדים מהבית. עבודה מהבית דורשת היערכות רבה, בעיקר אם מדובר על פורמט עבודה חדש שלא מוכר – לא לארגון ובטח שלא לצוות העובדים. הודות לשירותי מחשוב הענן, תוכלו גם אתם לשמור על שגרה:

  • העובדים יכולים לעבוד גם מרחוק
  • הלקוחות ממשיכים לקבל שירות
  • הארגון ממשיך למכור וליהנות מהכנסות ורווחים

ממשיכים לעבוד גם לצד משבר הקורונה – מחשוב ענן

השרת הוירטואלי מעניק לכם ולעובדים שלכם זמינות, גמישות ונגישות למידע! עד לפני משבר הקורונה, המוטיבציה של בעלי עסקים הייתה להפעיל את שירותי הענן בכדי לאפשר לעובדים לעבוד מרחוק. מה זה לעבוד מרחוק?

מחופשה, מפגישה מחוץ למשרד ומפעם לפעם – מהבית. כעת, העבודה מהבית מאפשרת להמון עסקים לשרוד, ולהמשיך לשמר את הפעילות העסקית שלהם.

שרת מקומי בחדר שרתים במשרד לעומת זאת, מחייב את העובדים להיות נוכחים פיסית במשרד בכדי לעבוד. עם שירותי מחשוב ענן מתקדמים זהו עולם אחר: כל עובד שלכם יכול לבצע את המשימות שלו – ממנהלות משאבי האנוש, דרך מחלקת האסטרטגיה ועד אנשי המכירות.

כל הנתונים, כל הדו"חות וכל המסמכים משותפים ומעודכנים בזמן אמת. כך, גם כשכל עובד נמצא בביתו, מתאפשרת אינטראקציה והחלפת מידע בין כל הגורמים.

דלתות העסק סגורות עד להודעה חדשה? שירותי ענן הכרחיים!

חשוב לציין: גם אם אתם החלטתם להשהות את הפעילות העסקית שלכם, אתם צריכים לחשוב על יום המחר. לא מעט עסקים בחרו לסגור את דלתות בית העסק, ולהוציא את העובדים לחופשה ללא תשלום.

גם סטטוס שכזה מחייב אתכם לשמור על ההון היקר לכם מכל – המידע שלכם! תחילה, עוד היו השערות כי שיעורי הפשיעה ירדו בעקבות נגיף הקורונה, אך מהר מאד רבים התבדו.

יש מי שדואג לנצל את מצוקתם של פרטיים ועסקיים, בעיקר בזירה הדיגיטלית. שירותי מחשוב ענן מתקדמים מסייעים לכם לשמור על המידע שלכם עם שירות גיבוי. הגיבוי בענן נותן לכם שקט, ומבטיח כי גם במקרה של תקיפת האקרים, המידע המאוחסן והמגובה שלכם ישמר.

אם לא תחסכו עכשיו, אז מתי?

משבר הקורונה מציב המון אתגרים: החל מהיערכות מחודשת לשגרת עבודה חדשה, ועד מציאות כלכלית חדשה שנכפתה על המון עסקים. התייעלות כלכלית נכונה לכם 365 ימים בשנה, אך בעיקר עכשיו – בשיאו של המשבר.

שירותי מחשוב ענן מתקדמים, לא רק מאפשרים לכם ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת, אלא גם ממחירים נוחים יותר. הקמת שרת מקומי במשרד ותחזוקו, מצריכים מכם להשקיע סכומי עתק. שירותי הענן לעומת זאת, המסופקים לכם ע"י חוות שירותים רחוקה, חוסכים לכם המון כסף, וזאת מבלי לפגוע באיכות השירות שאתם מקבלים.

המידע שלכם חשוף יותר במשבר הקורונה

בשגרת העבודה לפני משבר הקורונה, כל העובדים שלכם הגיעו יום יום למשרד. כעת, במציאות בה העובדים מתרגלים לעבוד מהבית (אם בכלל), האקרים מנצלים את המצוקה הנוכחית ואת חלון ההזדמנויות לפגוע ובקלות רבה. מדוע להאקרים קל יותר לבצע תקיפות כעת?

  • ניצול מצבם הרגשי של רבים (חרדים, טרודים, לחוצים). כך, מבלי לשים לב, יכולים העובדים לפתוח מייל עם וירוסים או להיכנס לקישורים זדוניים
  • במשרדים שמשהים את הפעילות, איש אינו עובד על התוכנות והיישומים השונים. כך, יכולות להתבצע תקיפות מתחת לאף מבלי שאיש יכול לשים לב לכך

שירותי ענן לעסקים לא נחים לעולם – הם עובדים בעבורכם 24/7! גיבוי בענן חובה גם בעסק שלכם!