שירותי מחשוב לענף הבנייה

בענף הבנייה יש מחויבות בזמנים לפרוייקטים השונים. ולכן, יש צורך במשאבי מחשוב ותוכנות המותאמים וחזקים לעבודה מסיבית ומהירה. אך מה עושים כשיש תקלה בדרך?

שירותי מחשוב לענף הבנייה והנדל"ן

אנו באנטרסיס מתמחים במתן שירותי מחשוב לענף הבנייה.
חלק גדול מהלקוחות שלנו הינם בתחום הבנייה: משרדי אדריכלים, מעצבי פנים, שמאים וחברות רישוי, תכנון ובנייה. בעקבות כך, צברנו ניסיון רב לאורך השנים בתחום תוכנות ה-CAD השונות, כל זאת על מנת שנוכל לספק תמיכה מהירה ומירבית ללקוחותינו.

כחלק משירותי המחשוב אותם אנו מספקים ללקוחותינו, נוכחנו לראות שישנן תקלות שונות המתגלות מפעם לפעם בתוכנות השרטוט. לא פעם קורה שמשתמשים נתקלים בתקלה כלשהי, בעיה ב-Fonts או פקודה מסויימת שלא עובדת ולא מצליחים לפתור אותה. זה גורם לעיכוב בעבודה, ולהתחיל לחפש פתרון מהיר בכדי לשלוח את הפרוייקט בזמן.
בעקבות הפניות הרבות, החלטנו להרים את הכפפה. למדנו וחקרנו את תוכנות ה-CAD השונות, כל זאת על מנת שנוכל לספק מענה מהיר ללקוחותינו ושירותי מחשוב לענף הבנייה גם ללקוחות חדשים.

חשוב לציין, גם לקוחות שאינם בתחום הבנייה, נהנים מהשירותים הכוללים שלנו. צוות התמיכה שלנו לומד ומתעדכן (בשיתוף עם בתי התוכנה) אודות התוכנות הייעודיות שלהם ברמה הטכנית, ועל ידי כך יכול לספק להם מענה מהיר ומקצועי.


שירותי מחשוב לענף הבנייה – תמיכה ב- AutoCAD

תוכנת AutoCAD מבית Autodesk היא כיום המוכרת והמועדפת בענף הבנייה. זוהי תוכנה לבניית תוכניות, שרטוט ותלת מימד. תוכנה זו מותקנת ברוב המשרדים בענף הבנייה בעולם. בכל שנה יוצאת גרסה חדשה ופיצ'רים מתקדמים. למעשה לא כל משתמש (מקצוען ככל שיהיה) מכיר את הפונקציות או התקלות השונות. וכאן אנו באנטרסיס נכנסים לתמונה. בסיוע קטן על ידי צוות התמיכה שלנו, נוכל להעניק למשרד שלך פתרון מהיר ושקט בתחום המחשוב.

אנו מציעים לך שירותי מחשוב כוללים:

  • תמיכה מרחוק ובאתר הלקוח לתקלות במחשוב המשרדי מהיום להיום.
  • התקנות ותמיכה בתקלות בתוכנות השרטוט ו- AutoCAD.
  • ידע רב בעבודה עם קבצים גדולים, תוכניות וכו'..
  • פתרונות אבטחה וניטור למידע העסקי.
  • פתרונות אחסון בענן, שרתים וגיבוי קבצים בענן.
  • מרכזיה וירטואלית בענן ושרת מייל עסקי ארגוני – Office 365 מבית מייקרוסופט.
  • מכירה והתקנה של נתבים וציוד תקשורת.
  • מכירה ותחזוקה של מחשבים, שרתים, ציוד מחשוב ועוד…

 

התקדם עוד היום לשירותי המחשוב שבאמת יהפכו עולמות בשבילך!

צור קשר

טל': 03-5783132
מייל:  service@entersys.co.il
שעות פעילות: א'-ה': 8:00-17:00

מעוניין בשירותי מחשוב טובים יותר?

השאר פרטים ונחזור אליך.

שם מלא
שם החברה
אימייל
טלפון

Copyright © Entersys IT   |  Design & Powered By  Entersys