פתרונות Machine Learning​

מערכות חומרה - Machine Learning

למידת מכונה (Machine Learning) או למידה עמוקה (Deep Learning) הינם פיתוח והרצת אלגוריתמים של חיפוש, סריקה וניתוח של כמויות גדולות של מידע. האלגוריתם יודע לנתח את המידע לגורמים ולהציג את ההבדלים או "לנבא" את ההתרחשות בעתיד.
פיתוח זה כבר היה קיים לפני כמה עשורים, אך למעשה רק עכשיו הוא עולה חזרה ובגדול. רוב תעשיית ההייטק כבר משקיעה בו המון, ויש סוברים שזוהי המהפכה הרביעית בתחום, אם כך מה באמת שונה הפעם?

כמות המידע. לפני כמה עשורים הפיתוח היה קיים, אך היה חוסר בכמות מידע כדי שיהיה אפשרי לנתח אותו. כיום, בעידן של האינטרנט ומערכות ענן, שבו אנו מוצאים כמויות ענקיות של מידע (Big DATA) לרבות תמונות, וידאו ועוד, פיתוח זה בשל כדי לחזור אלינו שוב, בכל הכח.
שלל חברות הייטק כבר מפתחות ומתפתחות דרכו, בנקים, תאגידים ועוד.

בנוסף, עם התפתחות המחשוב, ניתן להשיג כיום חומרה איכותית, הכוללת כרטיסי מסך חזקים במיוחד עם מעבדי GPU (שהחליפו בניתוח המידע את מעבדי הCPU), עם יכולות גבוהות של הרצה, דימוי ופיתוח בינה מלאכותית בתוך ימים בודדים, במקום שבועות וחודשים.

אנו באנטרסיס מספקים שירותי מחשוב לעסקים, ייעוץ, מכירה וליווי לחברות וחברות הזנק בתחומי Deep Learning או Machine Learning.
ניתן לקבל דרכנו הצעת מחיר למחשוב וחומרה שיתאימו בדיוק לצרכי הפיתוח שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם: 03-5783132

machine learning
צור קשר

מעוניינים בשירותי מחשוב טובים יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

    Copyright © Entersys IT   |  Design & Powered By  Entersys