גיבוי בענן

חוות שרתים ושחזור מידע – כל מה שאתם רוצים לדעת!

חוות שרתים ושחזור מידע – כל מה שאתם רוצים לדעת!
חוות שרתים ושחזור מידע – כל מה שאתם רוצים לדעת!

כל מה שבאמת חשוב לכם, הוא לדעת כי המידע שלכם בטוח, מוגן ושמור. עם זאת, לעתים אתם מגלים סקרנות ועניין בכל הקשור לאחסנת המידע, שליפת המידע ומה עושים במקרה בו אחד העובדים שלכם מחק בטעות תיקיות גדושות במידע. 

אז היכן מגבים את המידע והאם אתם באמת יכולים לישון בשקט? כל התשובות לפניכם!

חוות שרתים – היכן היא נמצאת והאם היא בטוחה?

אחת השאלות השכיחות ביותר היא באשר לחוות השרתים ומיקומן. אמנם אין כל רצון לבקר בהן, אך בהחלט חשוב לכם לדעת האם המידע שלכם בידיים טובות. כל עוד המידע שלכם מגובה בענן דרכנו, הוא מאוחסן ב-2 חוות שרתים שנמצאות כאן בישראל. מדובר בסך הכל על 2 חוות של שרתים – האחת של פרטנר והשניה של בזק בינלאומי.

האבטחה על המידע שלכם לא נפסקת לעולם, כאשר עובדים מסביב לשעון מניפה רחבה של מומחים שמטרתם להגן על המידע. בזמן שאתם ישנים ומתכננים את יום העסקים הבא, מתבצעת עבודה 24/7 של גיבוי ואבטחה. אנו מתחייבים על אבטחה גבוהה וזמינות למידע בכל רגע נתון! 

"אני מגבה את המידע דרך קבע, אבל איך אדע שהגיבוי באמת עובד?"

מדובר על שאלה נפלאה! המון פעמים, ישנם בעלי עסקים שבטוחים כי הם מגבים את המידע, אך בפועל הם לא משלימים את הפעולה, וכך המידע לא באמת מגובה. חשוב לנו להיות בתקשורת רציפה ומלאה, ובעיקר לשקף לקהל הלקוחות שלנו האם הגיבוי אכן מתבצע כשורה. איך אנו עושים זאת?

  • בכל יום, אנו שולחים דו"ח גיבוי יומי. הדו"ח מפרט מה גובה כנדרש, מה לא, מהו נפח הגיבוי וכיוצא בזה
  • בנוסף, נשלחת התראה לשולחן העבודה שהיא דרך נוספת ללמוד על הגיבוי

חשוב!: במידה ואינכם בטוחים האם ביצעתם את הגיבוי או לא, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם בכל שאלה ולהבהיר את דרך ביצוע הגיבוי.

"מחקתי חוזי התקשרות עם לקוחות! מה אני עושה עכשיו?"

אין באמת סיבה לחשוש, זו המטרה של הגיבוי! כל עוד יש לכם גיבוי, המידע שלכם נשמר וזמין לכם בכל רגע שרק תרצו. בעבר, לפני "עידן הגיבויים", תקיפה של האקרים או מחיקה בתום של קבצים, הייתה יכולה לגרום לקריסה של העסק. כיום לעומת זאת, אתם יכולים לעשות שימוש במידע ללא כל חשש! כל מה שאתם באמת צריכים על מנת לשחזר את המידע, הוא בסך הכל ללחוץ על הכפתור הייעודי בתוכנה. מאחר וחשוב לנו לשמור על הפרטיות ועל אבטחת המידע, אנו נשמח לסייע בכל הנדרש אך רק אל מול בעל החשבון.

"יש לי מידע רב, הבנתי שיש בעיה להעלות אותו לגיבוי. זה נכון?"

אנו מספקים מענה לכל האתגרים! אנו עובדים אל מול ארגונים גדולים שברשותם כמויות אדירות של מידע. אנו שואפים להעניק את השירות המהיר והיעיל ביותר. ואכן, בעת שישנה כמות מידע גדולה בנפח של יותר מ-1 TB, אנו נוכל לסייע בהעברת המידע לחוות השרתים. כל הנדרש הוא להעתיק את המידע אל דיסק קשיח. אנו כאן לשירותכם ונשמח לספק מענה איכותי וראוי לכל אתגר.

מדוע גם אתם צריכים לגבות את המידע שלכם?

  • ללא המידע – מפרטי הלקוחות ועד פרטי העובדים, לא באמת תוכלו לנהל את העסק שלכם
  • תקיפות של האקרים מתרחשות בכל שניה – חשוב להגן על המידע!
  • גניבת מידע או חשיפת פרטים רגישים, פוגעות במוניטין שלכם ויכולה לגרור נטישה המונית של לקוחות
  • אין באמת סיבה להמר על המידע – מה ששלכם, נשאר שלכם!