אבטחת מידע

תמיכת מחשבים לחברות ועסקים – מה באמת חשוב לבדוק?

02 - virus-in-pc.jpeg

לא משנה עד כמה כוח האדם שלכם איכותי ומוכשר, הרי שהצלחת יום העבודה מותנית בציוד העומד לרשות העובדים שלכם. כשמדברים על ציוד, מדברים בעיקר על כלי העבודה הדומיננטי ביותר בבתי העסק השונים – המחשב. כשם שכל עובד שלכם זקוק למחשב אישי בכדי לבצע את עבודתו, כך כל מחשב זקוק למעטפת של שירותי מחשוב. 

שירות של תמיכת מחשבים לחברות ולעסקים, נחשב כאחד השירותים המשמעותיים במסגרת פעילותכם העסקית. מדוע? משום שתקלות בחיבורי הרשת, תקיפה פתאומית ע"י האקרים או שחזור מידע מהענן שלא צלח, יכולים לשבש את יום העבודה והפעילות העסקית שלכם. החברה המספקת לכם את השירותים, תוכל לסייע לכם להתמודד אל מול כל אתגר, ולאפשר לכם להמשיך את יום העבודה כמתוכנן.

לפניכם, שלושת הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת חברה המציעה שירותי מחשוב ותמיכה:

1.מגוון רחב של פתרונות – ONE STOP SHOP

התנהלות אל מול ספקים שונים גורמת לסרבול, בלבול ובעיקר – בזבוז זמן רב. אנחנו שמחים להציע לכם מניפה רחבה של שירותי מחשוב מתקדמים תחת קורת גג אחת! כידוע, תמיכת מחשבים לחברות ועסקים כוללת בתוכה מגוון רחב של פתרונות, ביניהם: 

  • שרתים וירטואליים מגוונים בענן
  • גיבוי ואחסנת מידע
  • פתרונות אבטחת מידע
  • פתרונות תקשורת
  • שירותי מעבדה ועוד…

2.במקום לפתור בעיות – למנוע בעיות: שירותי ניטור מידע

עשו עם עצמכם ניסוי קטן: עצמו את העיניים וצעדו מהמשרד שלכם אל המטבחון, עמדת הקבלה או חדר ההרצאות שבמשרד. סביר להניח כי בדרכם נתקלתם באנשים, איבדתם את שיווי המשקל ואולי גם כלל לא הצלחתם להגיע לנקודת היעד שהגדרתם. גם אתם הייתם יכולים למנוע את אותן "התקלות" אם רק הייתם הולכים בעיניים פקוחות.

שירות ניטור מידע משאיר אותנו דרך קבע עם עיניים פקוחות – למידע שלכם! בעת שעוצמים עיניים, בוטחים במערכות ומאמינים ש"הכל כבר יהיה בסדר", מבססים את התנאים הבטוחים לבעיות. שירות ניטור המידע מספק לנו תמונה בהירה אודות פעילות המערכות בהן אתם עובדים, טיבן, תנועות חשודות ותקלות שחוזרות על עצמן. בשונה מהליכה במסדרון שיכולה להסתיים במעידה קלה, תקלות במערכות ובמידע שלכם עלולות לגרום לנזקים כבדים הרבה יותר. 

3.אמינות, אחריות מקצועית ושקיפות

  • אמינות – לאחר שיחת היכרות דרכה נבין את הצרכים המלאים שלכם, נמליץ לכם על הפתרונות הנכונים והמתאימים ביותר לאופי הפעילות העסקית.
  • אחריות – המידע והמערכות שלכם נמצאים דרך קבע תחת בקרה של מערכות מתקדמות ואנשי מקצוע מובילים.
  • שקיפות – אנו מחויבים לכם ולהצלחה שלכם, ולכן מתחייבים אך ורק לפרויקטים שיש לנו ערך מוסף להביא אליהם. 

מאחורי כל פתרון מתקדם, עומדת חברה המציעה שירותי מחשוב! אנחנו ב"אנטרסיס" מתחייבים על תמיכת מחשבים לחברות ועסקים בסטנדרט הגבוה ביותר! השירות שלנו רלוונטי לעסקי בוטיק קטנים וגם לארגונים גדולים. לשיחת היכרות והצעת פתרונות, פנו אלינו – 03-5783132