אחסון אתרים

חשיבותו של אחסון אתרים מקצועי

חשיבותו של אחסון אתרים מקצועי
חשיבותו של אחסון אתרים מקצועי

ברור לכם כשמש שכרטיס הביקור הרלוונטי ביותר כיום הוא אתר הבית שלכם. ואכן, אתם משקיעים רבות בבניית אתר: חוברים אל חברה מקצועית, משקיעים רבות בעיצובו ומזינים אותו בתוכן איכותי בלבד. אחרי שהאתר שלכם עלה לאוויר, הוא אמור לשרת אתכם כשם שהוא משרת את המתעניינים בכם. בכדי להבטיח שהאתר אכן ייצג אתכם על הצד הטוב ביותר ברשת, אתם צריכים להשקיע באחסון אתרים מקצועי.

הסיבה שרבים לא מודעים לחשיבות אחסון האתר, היא מאחר ומדובר על פעולה שמתבצעת "מאחורי הקלעים" – רחוק מהעין. בפועל, אחסון אתר יכול להאיר את האתר שלכם באור חיובי, אך גם ליצר לכם נזק תדמיתי שיוביל לנטישת גולשים. אז מהי חשיבותו של אחסון אתרים מקצועי?

אחסון אתרים – מה זה אומר בעצם?

רגע לפני שצוללים לעומק במטרה להבין מהי חשיבותו של אחסון האתר, צריך להבין על מה מדובר: אחרי שהאתר עולה לאוויר ויש בידכם כתובת שתוכלו לשתף אותה, יש צורך לאחסן את האתר שלכם. מובן כי לא מדובר על אחסנה פיסית, אלא על פעולה שמבצעים בתוך הזירה הוירטואלית. מטרת האחסון היא להבטיח שהאתר שלכם יהיה זמין 24/7 בפני הגולשים. האחסון של האתר שלכם לא שונה מאחסון של תמונה או קובץ WORD במחשב שלכם. בפועל, מדובר על פעולה זהה כאשר השוני הוא במחשב המאחסן את המידע.

מחשב האחסון או שרת האחסון אם תרצו, חייב להיות זמין דרך קבע, נון סטופ, כ-24 שעות ביממה. כל עוד השרת זמין, כך גם האתר שלכם יהיה זמין. במידה והשרת נופל או שצפות בו תקלות, ישנן השפעות ישירות על האתר שלכם. 

הקשר בין אחסון אתר ובין מהירות האתר שלכם

אז לא, זהו לא סוד שיש לכם מתחרים עסקיים שרוצים כמוכם להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. קהל היעד שלכם מחפש את השירות שאתם מציעים, אך הוא לא מסתפק בביקור באתר שלכם בלבד. מטבע הדברים, כל מתעניין גולש באתרים של כמה עסקים שונים. והמטרה שלכם? ליצור רושם ראשוני טוב ככל הניתן. אחסון אתר מקצועי תורם לכם רבות ביצירת הרושם, שכן הוא משפיע בצורה ישירה על מהירות הגלישה.

אתר מהיר הוא אתר שמייצר חווית גלישה טובה יותר, בעוד אתר איטי גורם לגולשים להיות חסרי סבלנות, להקליק ממושכות על העכבר והפעולה הסופית היא פשוט לנטוש את האתר. ישנם עסקים רבים שמשקיעים המון זמן והמון כסף על בניית אתר מרשים, אך בפועל הם נופלים עם אחסון אתר בינוני שלא משאיר את המתעניינים בבית. 

אחסון אתרים וסוגיית האבטחה

האתר שלכם עתיד להגיע במגע עם עוד כמות אדירה של אתרים, וכן – גם עם משתמשים שונים. בעוד ישנם גולשים תמימים שאכן רוצים לרכוש את השירותים שלכם, גם ישנם משתמשים שכל תכליתם היא לפגוע. שירות אחסון אתרים מקצועי לא שם את הדגש רק על הנגשת האתר והמהירות שלו, אלא גם על אבטחתו. ישנה מגמה שלא ניתן להתעלם ממנה, והיא פריצות לאתרים המאוחסנים במחשבים המאופיינים ברמות נמוכות מאד של אבטחה. רגע לפני שגם אתם תיכנסו אל אתר הבית שלכם ותגלו שהוא נפרץ, השקיעו באחסון מקצועי לאתר. 

אולי יעניין אתכם לקרוא על גיבוי בענן

עד כמה שירות טוב קריטי עם אחסון אתרים מקצועי?

קריטי מאד. אתר הבית שלכם הוא זה המייצג אתכם ברחבי הרשת. במידה ואתם מגלים כי הוא אינו נגיש, כי הוא נפרץ או שהגלישה בו איטית, תרצו (ובצדק) לקבל מענה איכותי ומהיר. שירות של אחסון אתרים מקצועי חייב לכלול גם שירות אנושי טוב, זמין ואדיב – כזה שיספק לכם את המענה המקצועי במהירות האפשרית.