שרת וירטואלי בענן - מחשוב ענן

מחשוב ענן, הינו שרת וירטואלי המאוחסן בחוות שרתים וירטואלית בענן מאובטחת. שרת זה מספק זמינות ושרידות מלאה, לשולחן העבודה שלך ולמידע העסקי, מכל מקום וזמן. מהבית, בחופשה, ובכל מקום בעולם.

מקסימום זמינות. מינימום בעלויות!

מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן הינו שרת וירטואלי בענן הממוקם בחוות שרתים וירטואלים בענן מרוחקת. שרת בענן מהווה תחליף לשרת המקומי הקיים, ומספק גישה לשולחן העבודה ולמידע העסקי, בכל זמן ומכל מקום.

לדוגמא: אנשי מכירות העובדים בשטח, אינם זקוקים יותר לחזור למשרד בכדי לשלוח מיילים או להתעדכן בתיק הלקוחות שלהם. יש להם מחשב נייד, ודרכו יוכלו לגשת בזמן אמת למייל, המסמכים והתוכנות הייעודיות המתעדכנים בזמן אמת לשרת המרוחק, כבר בפגישה בה הם נמצאים.

למה כדאי לעבור לשרת וירטואלי בענן?

ראשית, חיסכון בעלויות במקום הראשון, אם נחשב את זה כהקמת משרד חדש יהיה עלינו לרכוש שרת פיזי המתאים לצרכינו: שרת דואר, מערכת הפעלה לשרת ומשתמשים, אנטי וירוס, הגנות שונות, אל פסק, מזגן ופתרונות קירור לשרת, מערך גיבוי, תוכנות ייעודיות, צריכת חשמל וכו'. כל זאת בלי להזכיר על תחזוקה ועלויות קבועות ומשתנות, לשרת ותחנות קצה. ולכן, בשרת וירטואלי VPS בענן תוכלו לקבל זמינות מירבית, פחות פחדים וכאבי ראש על המידע הקיים, גמישות וחיסכון בכיס כל חודש.

גיבוי בענן לעסקים גם לבעלי עסקים שקיים להם שרת פיזי במשרד, יכולים לעבור ולקבל את הזמינות המירבית למידע שלהם. מבלי לפחד על חיי השרת הפיזי והמידע שבו, וגם לחסוך כסף בכל חודש.

שנית, ניתן לשנות את חומרת השרת לפי הצורך בלחיצת כפתור, ללא השבתה וללא תשלומים של אלפי שקלים על שדרוגים ורישיונות. בנוסף, תעבורת האינטרנט כיום יציבה ומהירה, כך שהעבודה השוטפת מהמשרד לשרת בענן  המרוחק, עובדת ממש טוב וללא בעיות.

עבור שרת וירטואלי בענן, תשלמו תשלום חודשי קבוע הנבנה בהתאם לצרכי המשרד (ממש כמו בשיטת הליסינג), תשלום זה מהווה חכירה של שרת מרוחק בחוות השרתים, ולפי מפרט חומרה שמותאם בדיוק לצרכי המשרד שלכם.

שרת וירטואלי בענן

מעוניין לעבור לשרתים וירטואלים בענן?  השאר פרטים ונחזור אליך:

  שירותים נוספים למחשוב ענן

  • גיבוי עסקי בענן – השרתים המרוחקים אינם רק מציגים לנו ניידות בזמן אמת, אלא מספקים גם יכולות גיבוי בענן לנתונים והמידע העסקי. כאשר עד היום היינו צריכים להחליף כל יום קלטת לטייפ הגיבוי בשרת שלנו, או להחליף דיסקים, הרי שמעכשיו אנו יכולים לבצע גיבוי לשרת המרוחק, היושב במקום מאובטח ביותר ומספק לנו הגנה כפולה. גם גיבוי חוץ משרדי וגם יכולת חזרה לשגרה במהירות, לאחר קריסה של השרת במשרד, או מחיקת קבצים בטעות אנושית.
  • אופיס 365 שירותי מייל בענן – מייל זמין בכל מקום וזמן. זהו שרת דואר מרוחק המחליף את שרתי הדואר הרגילים שהכרנו עד היום. חוסך עלויות בתחזוקת שרת דואר מקומי, רישוי תוכנה ומשתמשים, אנטי ספאם, אנטי וירוס והגנות שונות. אופיס 365 מספק שרידות מלאה מפני קריסת מערכות – שזוהי הדאגה התמידית למיילים שלנו כשהם יושבים על המחשב או בשרת הדואר המקומי.
  • שירותי מחשוב – שירותי תמיכה פלוס לשירותי הענן למחשוב העסקי ותחנות קצה.

  אנו ב-Entersys מספקים שירותי ענן לעסקים, גיבוי בענן, שרתי דואר ומשרד מרוחק. צור קשר, ונתאים את חבילת הענן המושלמת, והמתאימה ביותר לעסק שלך.

  התקדם עוד היום לשירותי הענן שלנו:

  שרת וירטואלי בענן

  צור קשר

  מעוניין בשירותי מחשוב טובים יותר?

  השאר פרטים ונחזור אליך.

   Copyright © Entersys IT   |  Design & Powered By  Entersys