אבטחת מידע

התקנת רשת אלחוטית לבית העסק שלכם

התקנת רשת אלחוטית לבית העסק שלכם
התקנת רשת אלחוטית לבית העסק שלכם

האם אתם יכולים לדמיין לעצמכם יום עבודה אחד ללא חיבור לרשת האינטרנט? מבלי לדעת במה אתם עוסקים ואילו לקוחות אתם משרתים, אפשר להניח כי התשובה שלילית. ומה לגבי יום עבודה שאמנם נגיש לאינטרנט, אך זאת מבלי שהמידע שלכם מוגן באבטחת מידע מתקדמת?

התקנת רשת אלחוטית לבית העסק שלכם, צריכה להתבצע על ידי צוות מקצועי, ששם את הדגש על חיבור אמין ומהיר לרשת האינטרנט, תוך מתן דגש על אבטת המידע – שלכם ושל הלקוחות שלכם.

רשת אלחוטית שאיננה מאובטחת – מהם הסיכונים?

סביר כי גם אתם "חוטאים" בחיבור לרשת שאינכם מכירים: ברכבת, בבית קפה או אפילו בלב רחובות מרכזיים. החיבור התמים כביכול שמציע לכם גלישה חופשית, מגלם בתוכו לא מעט סיכונים. בראשם? המידע היקר לכם והפרטיות שלכם, עלולים להיות חשופים לגורמים עויינים. התקנת רשת אלחוטית על ידי גורם מקצועי לא רק מבססת בעבורכם את התנאים להקמת רשת אלחוטית השייכת רק לעובדי העסק, אלא שהרשת עצמה גם מאובטחת.

אתם גולשים ברשת שאיננה מאובטחת? אתם חשופים וחושפים את עצמכם לאינספור פגיעות אפשריות:

  • גניבת מידע סודי / בעל ערך רב
  • סחיטה ואיומים מצד יוזם התקיפה
  • איבוד אמון הלקוחות בכם 
  • פגיעה במורל ובמוטיבציה של העובדים

מתחברים לאינטרנט כדי לצרוך מידע, ובדרך מאבדים לא מעט ממנו

אין באמת שאלה האם צריכים התקנת רשת אלחוטית או לא. מבלי שיש לכם חיבור זמין לאינטרנט, לא באמת תוכלו לנהל את יום העבודה, לשרת לקוחות ולקיים תקשורת פנים ארגונית. האבסורד הוא שלעתים הגלישה באינטרנט שמטרתה לספק לכם מידע, גוזלת מכם מידע יקר שיש ברשותכם! איך זה קורה? בעקבות תקיפות מכוונות שכל תכליתן לשים יד על המידע הרגיש שלכם, שלרוב גם שווה הרבה מאד כסף. 

אם תחילה ידיעות על תקיפות שכאלו עוד היו מרגשות, כיום מדובר על כותרות שבשגרה. אל תיכנסו גם אתם לסטטיסטיקה, והבטיחו גם אתם התקנת רשת אלחוטית מאובטחת לבית העסק שלכם. אנו נוכל להתקין גם אצלכם נתב אינטרנט מאובטח, שישמור עליכם מפני תקיפות חיצוניות. גלישה נעימה!

לא רק התקנת רשת אלחוטית, אלא גם ליווי מקצועי

טכנית, תוכלו גם אתם להקים לעצמכם רשת אלחוטית שתשרת את עובדי העסק. ובכל זאת, ההחלטה שלכם להתקין רשת אלחוטית לבד היא גם ההחלטה להמר על המידע היקר לכם. אנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו, וליהנות מהתקנה איכותית, מקצועית, אחראית ומבוקרת. מה מייחד את השירות שלנו?

  • אנו עוסקים לא רק בהתקנת רשת אלחוטית, אלא גם בכל המעטפת הנדרשת לטובת אבטחת המידע. מבלי שמבססים תנאים לסביבה עבודת מאובטחת, הרשת האלחוטית יכולה להיות פתח לצרות ולא לפעילות עסקית מניבה.
  • מקצועיות ללא שירות טוב איננה מספיקה. לכן, אנו דוגלים במתן שירות אדיב וזמין לקהל הלקוחות שלנו. עד כמה זמין? חלק מהשירותים מוצעים אצלנו בפורמט של מהיום להיום. בשבילכם, גם נהפוך עולמות!
  • אחריות מקצועית היא לא המלצה, אלא החובה שלנו. בשלב איתור הצורך מולכם, ננסה להבין עד כמה נוכל באמת לשרת אתכם ועל הצד הטוב ביותר. במידה ונגיע למסקנה כי אין לנו את הכלים או את הערך המוסף לתת לכם, לא ניקח את הפרוייקט. 
  • והכי חשוב: שקיפות מלאה ושותפות לדרך. התקנת רשת אלחוטית לא מתחילה ונגמרת בהקמה של תשתית. אנו מעדכנים אתכם בכל שלב בדרך, חולקים אתכם טיפים, מסבירים לכם על המערכות השונות ומדגישים בפניכם ממה להימנע, להיזהר ואיך להדריך את העובדים להתחברות בטוחה.