Entersys

שרת וירטואלי בענן - מחשוב ענן

מקסימום זמינות. מינימום בעלויות!

מחשוב ענן הינו שרת וירטואלי בענן הממוקם בחוות שרתים מרוחקת. שרת וירטואלי בענן מהווה תחליף לשרת המקומי הקיים, ומספק גישה דרך חיבור RDP, למידע ומסדי הנתונים של העסק, בכל זמן ומכל מקום.

לדוגמא: אנשי מכירות העובדים בשטח, אינם זקוקים יותר לחזור למשרד בכדי לשלוח מיילים או להתעדכן בתיק הלקוחות שלהם. יש להם מחשב נייד, ודרכו יוכלו לגשת בזמן אמת למייל, המסמכים והתוכנות הייעודיות המתעדכנים בזמן אמת לשרת המרוחק, כבר בפגישה בה הם נמצאים.

 

למה כדאי לעבור לשרת וירטואלי בענן?

ראשית, חיסכון בעלויות במקום הראשון, אם נחשב את זה כהקמת משרד חדש יהיה עלינו לרכוש שרת פיזי המתאים לצרכינו: שרת דואר, מערכת הפעלה לשרת ומשתמשים, אנטי וירוס, הגנות שונות, אל פסק, מזגן ופתרונות קירור לשרת, מערך גיבוי, תוכנות ייעודיות, צריכת חשמל וכו’. כל זאת בלי להזכיר על תחזוקה ועלויות קבועות ומשתנות, לשרת ותחנות קצה. ולכן, בשרת וירטואלי בענן תוכלו לקבל זמינות מירבית, פחות פחדים וכאבי ראש על המידע הקיים, גמישות וחיסכון בכיס כל חודש.

גם בעלי עסקים שקיים להם שרת פיזי במשרד, יכולים לעבור ולקבל את הזמינות המירבית למידע שלהם. מבלי לפחד על חיי השרת הפיזי והמידע שבו, וגם לחסוך כסף בכל חודש.

שנית, ניתן לשנות את חומרת השרת לפי הצורך בלחיצת כפתור, ללא השבתה וללא תשלומים של אלפי שקלים על שדרוגים ורישיונות. בנוסף, תעבורת האינטרנט כיום יציבה ומהירה, כך שהעבודה השוטפת מהמשרד לשרת המרוחק, עובדת ממש טוב וללא בעיות.

עבור שרת וירטואלי בענן, תשלמו תשלום חודשי קבוע הנבנה בהתאם לצרכי המשרד (ממש כמו בשיטת הליסינג), תשלום זה מהווה חכירה של שרת מרוחק בחוות השרתים, ולפי מפרט חומרה שמותאם בדיוק לצרכי המשרד שלכם.

 

שירותים נוספים למחשוב ענן

  • השרתים המרוחקים אינם רק מציגים לנו ניידות בזמן אמת, אלא מספקים גם יכולות גיבוי בענן לנתונים והמידע העסקי. כאשר עד היום היינו צריכים להחליף כל יום קלטת לטייפ הגיבוי בשרת שלנו, או להחליף דיסקים, הרי שמעכשיו אנו יכולים לבצע גיבוי לשרת המרוחק, היושב במקום מאובטח ביותר ומספק לנו הגנה כפולה. גם גיבוי חוץ משרדי וגם יכולת חזרה לשגרה במהירות, לאחר קריסה של השרת במשרד, או מחיקת קבצים בטעות אנושית.
  • אופיס 365 – מייל בכל מקום וזמן. זהו שרת דואר מרוחק המחליף את שרתי הדואר הרגילים שהכרנו עד היום. חוסך עלויות בתחזוקת שרת דואר מקומי, רישוי תוכנה ומשתמשים, אנטי ספאם, אנטי וירוס והגנות שונות. אופיס 365 מספק שרידות מלאה מפני קריסת מערכות – שזוהי הדאגה התמידית למיילים שלנו כשהם יושבים על המחשב או בשרת הדואר המקומי.
  • שירותי מחשוב – שירותי תמיכה פלוס לשירותי הענן למחשוב העסקי ותחנות קצה.

אנו ב-Entersys מספקים שירותי ענן לעסקים, גיבויים בענן ושרתי דואר ומשרד מרוחק, אנו נתאים לך את חבילת הענן המושלמת והמתאימה ביותר לעסק שלך.

עבור עכשיו לשירותי הענן שלנו:

שרת וירטואלי בענן
  • אבטחת מידע - הגנה מירבית למידע העסקי שלך.
  • חיסכון בעלויות המחשוב שלך!
  • שליטה מרחוק ובקרה על העסק מכל מקום ובכל זמן.
  • תיבת הדואר שלך מסונכרנת בסמארטפון, בטאבלט ובנייד.
  • גיבוי כל המסמכים והנתונים של העסק לענן מאובטח.
  • אחסון בחוות שרתים בישראל המאובטחת 24/7
"לפני כשנה התחלנו לעבוד עם אנטרסיס אשר מספקת לנו את כל שירותי המחשוב וגיבוי בענן למשרדנו. במהלך שנה זו, לצערנו נתקלנו בוירוס כופר אשר השבית את כל המשרד והעבודה השוטפת שלנו. אביתר וצוות ארזי מחשבים, נענו במהירות לבעיה והחלו בניקוי הוירוס מכל המחשבים, ודאגו להחזיר אותנו לשגרת עבודה תוך כמה שעות בודדות. גילינו סטנדרט שירות גבוה במיוחד, מהיר, מקצועי ואישי על ידי אביתר וצוות ארזי מחשבים ועל כך אנו מודים להם. בטוח שנמשיך לעבוד יחד!"
שירותי מחשוב
אירית וידר
מנכ"ל - ביתנית בע"מ

יש לכם שאלה? רוצים לדעת עוד?  השאירו פרטים ונחזור אליכם:

השם שלך (חובה)
שם החברה
האימייל שלך (חובה)
טלפון (חובה)
מהות הפנייה

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שירותי מחשוב לעסקים

Office 365 - מייל בענן

שירותי המייל בענן מבית מיקרוסופט זמינות בכל מקום ומכל מכשיר.

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים שיהפכו עולמות בשבילך!

אבטחת מידע לעסקים

אבטחת מידע וסייבר

הגנה מלאה לעסקים מפני איומי סייבר ונוזקות

מרכזיית IP בענן

המרכזייה שתחסוך לעסק שלך הרבה מאוד כסף!

Entersys – שירותי מחשוב לעסקים   
שירות לקוחות: 03-5783132
מייל:  service@entersys.co.il