אבטחת מידעאחסון אתרים

מה זה תעודת SSL? החשיבות לחנויות וירטואליות

מה זה תעודת ?SSL החשיבות לחנויות וירטואליות
מה זה תעודת ?SSL החשיבות לחנויות וירטואליות

אין ספק כי תעודת SSL נחשבת היום לאחת התעודות החשובות והחיוניות ביותר עבור כל סוג של חנות וירטואלית. אף אחד לא ימהר לשלוף את פרטי האשראי שלו, במידה ומדובר על אתר לא מאובטח, מאחר ואף אחד לא היה רוצה שהפרטים יגיעו לגורמים זרים. תעודת SSL מספקת לגולשים שקט נפשי וידיעה כי מדובר על חנות וירטואלית רצינית ומקצועית, דבר המאפשר להם להכניס את פרטי האשראי שלהם בעמוד התשלום ולרכוש את המוצרים או השירותים שלכם. תעודת SSL מהווה את תקן האבטחה הנדרש לאתרי אינטרנט, מאחר והוא מספק הצפנה בין הדפדפן שלכם לבין השרת של האתר. ההצפנה מונעת את זליגת המידע הרגיש לגורמים זרים, העלולים לנצל אותו לרעה. אנו בחברת אנטרסיס מתמחים במתן שירותי מחשוב ענן ושירותי תמיכה למחשבים ונשמח לספק לכם תעודת SSL במחיר אטרקטיבי.

כל מה שחשוב לדעת לגבי תעודת SSL

קודם כל, חשוב להדגיש כי כמעט כל סוג של אתר זקוק לתעודת SSL, מאחר ומדובר על תו תקן המספק אבטחה מלאה לאתר ושקט נפשי לגולש. יש לזכור כי התעודה אינה מיועדת אך ורק לשמירה על פרטי האשראי של הלקוח, אלא גם למידע האישי שלו. יש לזכור כי היום כמעט כל סוג של אתר מכיל טופס השארת פרטים, כך שכל מי שמעוניין לשמור על הפרטים האישיים שלו, לא ימהר למלא את הטופס, במידה וגוגל מציג את האתר בתור אתר לא מאובטח, שאינו עומד בתקן האבטחה הנדרש. לכן כל אתר אינטרנט המעוניין לשמור על הפרטיות של הגולשים שלו ועל הפרטים האישיים שלהם, חייב לדאוג לעצמו לתעודת SSL. כמובן שהדבר חיוני במיוחד עבור חנויות וירטואליות, מאחר ואף אחד לא ירצה להשאיר את פרטי האשראי שלו בידיו של אתר לא מקצועי ולא רציני, שאינו עומד בתקני האבטחה הנדרשים.

כל היתרונות של תעודת SSL

היתרון המשמעותי ביותר של תעודת SSL הוא הביטחון של הלקוח והנכונות שלו לרכוש בחנות הווירטואלית שלכם. היום כל סוג של אתר המחזיק בתעודת SSL מתחיל בקידומת Https במקום בקידומת Http. מעבר לכך, הדפדפן מזהיר את הגולשים במידה ומדובר על אתר לא מאובטח, דבר שגורם לרוב הגולשים לנטוש את האתר ולעבור למתחרים. כמו כן, כדאי לדעת כי על מנת לקדם את האתר בצורה אורגנית, חשוב לדאוג לתעודת SSL, מאחר והדבר נחשב בעייני גוגל כסימן לאתר רציני ומקצועי יותר. מעבר לכך, יש לזכור כי מדובר על תעודה המספקת אבטחה והצפנת מידע, דבר שלא ניתן לוותר עליו במקרה של חנות וירטואלית. לכן מומלץ לרכוש תעודת SSL מחברה מקצועית המתמחה בתחום.

אנו בחברת אנטרסיס נשמח לספק לכם תעודת SSL על מנת להבטיח לכם וללקוחות שלכם שקט נפשי ויכולת לשמור על המידע הרגיש מפני גורמים זרים. לפרטים נוספים, צרו קשר.