Entersys
שירותי ענן לעסקים – מדוע הם מומלצים?

שירותי ענן לעסקים - מדוע הם מומלצים

אם יש משהו שהודות לו עסקים קטנים וגדולים כאחד יכולים לנהל את שגרת העבודה שלהם, הרי שהם המחשבים. התפתחות הטכנולוגיה כה מהירה, עד שרק לפני כעשרים שנים לערך, היו עסקים שלמים שעבודתם עוד הייתה מתועדת באמצעות מסמכים שהיו נכתבים בכתב יד, ולאחר מכן עוברים אל תיקיות. כיום, המחשבים הם הכלי המרכזי המאפשר את עבודתם של אנשי מקצוע רבים – מרואי חשבון, דרך מפתחים ועד מעצבים.

כשם שהעבודה אל מול המחשב הכרחית לכם על מנת לבצע את עבודתכם, כך גם מחשוב ענן לעסקים קטנים הכרחי. אתם נותנים אמון מלא במחשב, אך אסור לשכוח לרגע כי מדובר על מכונה שחשופה בכל שנייה לאינספור פגיעות מכוונות או מקריות. בכדי להבטיח שהמידע היקר לכם ביותר ימשיך להיות נגיש לכם, היצמדו גם אתם לסטנדרט של שירותי מחשוב ענן לעסקים קטנים. איך הוא מסייע לכם ולמה גם אתם צריכים אותו?

1.השיקול הכלכלי

עוד לפני שיוצגו לכם התועלות של הענן בכל הקשור לאחסנה ולגיבוי, הרי שחשוב לדבר על עלויות. עד לפני כמה שנים, כמעט בכל בית עסק היה חדר תקשורת ושרתים שהיה מתפעל אותו איש תקשורת. מעבר לכך שהייתם צריכים להקדיש חלל רב לתפעול חדר זה, הרי שגם העלות של העסקה ישירה של עובד לא כל כך זולה. שירותי ענן לעסקים קטנים זולים יותר, כאשר אתם יכולים לצפות בכל חודש מחדש מה תהיה ההוצאה שלכם. שירותי ענן מתואמים מולכם מראש – גם מבחינת הרכב השירותים וכמובן שגם העלות שלהם.

2.זמינות מלאה, לא משנה מה

שירותי ענן לעסקים הם שירותים שלא נמצאים מתחת לאף שלכם, אך אתם יכולים להשתמש בהם דרך קבע ובזמינות מלאה. שירותי האחסנה והגיבוי נמצאים בשרתים מרוחקים, אך הם קרובים אליכם יותר משתוכלו לדמיין. בעבר הלא כל כך רחוק, היו עסקים שהיו מגבים את עבודתם ואת המידע היקר להם באמצעות כוננים שונים. הבעיה? כוננים חיצוניים יכולים להיעלם בקלות, להישבר או להיגנב. במקרה הזה של שירותי ענן, המידע שלכם נשאר שלכם – מוגן, בטוח ופרטי.

3.שירות גמיש, נוח וכלכלי

אין שאלה כלל אם אתם צריכים שירותי גיבוי ואחסנה למידע של העסק שלכם, אלא שהשאלה היא במה שונים שירותי גיבוי בענן משירותי אחסנה וגיבוי אחרים? אם לוקחים לדוגמא שירות המוגבל בנפח – כמו כונן חיצוני למשל, הרי שאתם צריכים מראש לשער מהו הנפח הנדרש עבורכם, ובמידה ותצטרכו בעתיד נפח גדול יותר, הרי שתצטרכו לרכוש כונן נוסף.

שירותי ענן לעסקים לעומת זאת מתאימים את עצמם אליכם, ומציעים לכם חווית שימוש נוחה ופשוטה! קבעתם תכנית אחסון וכעבור חודשיים אתם מבינים כי אתם זקוקים לנפח גדול יותר? כל הנדרש מכם הוא לפנות לתמיכה והשינוי מתבצע על ידה בלחיצת כפתור. מכאן והלאה? נפח החבילה גדל וכך יש לכם אפשרות לאחסן או לגבות יותר קבצים.

4.נגישות מלאה למידע שלכם

זה לא סוד שבעולם המודרני אנשים עובדים לעתים גם בסופי השבוע ובחופשות. גם אם אתם צריכים לפתוח את המחשב רק לרגע, הרי שאתם זקוקים למידע החיוני לכם על מנת לבצע פעולות, להשיב למיילים או להעניק פתרון ללקוח. שירותי ענן לעסקים מאפשרים לכם גישה מלאה לקבצים ולכל מידע אחר – לא משנה היכן אתם נמצאים ומהי השעה בה אתם מעוניינים לעבוד. חיבור אל הענן מתבצע תוך שניות, ובתנאי כי יש לכם חיבור אינטרנט זמין. עובדה זו מסתמנת כיתרון בולט, שכן אתם יכולים להעניק שירות בסטנדרט הגבוה ביותר ללקוחות שלכם גם בזמנים בהם אינכם נמצאים פיזית במשרד.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שרת וירטואלי בענן

מקסימום זמינות. מינימום בעלויות. החיסכון העסקי שלך מתחיל כאן! 

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים שיהפכו עולמות בשבילך!

אבטחת מידע וסייבר

הגנה מלאה לעסקים מפני איומי סייבר ונוזקות

מרכזיית IP בענן

המרכזייה שתחסוך לעסק שלך הרבה מאוד כסף!

× צריך עזרה?