גיבוי בענן

פתרונות תקשורת פופולאריים לעסקים קטנים וגדולים

פתרונות תקשורת פופולאריים לעסקים קטנים וגדולים
פתרונות תקשורת פופולאריים לעסקים קטנים וגדולים

עוד הרבה לפני שאתם חושבים על עיצוב המשרד, גודל השולחן בחדר הישיבות ומי מכם ישב איפה, כדאי שתחשבו על דבר מהותי ומשמעותי יותר להתנהלות שלכם: פתרונות תקשורת לעסק. בעוד ישנם דברים שתוכלו לוותר עליהם כעסק, ישנם דברים שהצלחת העסק שלכם תלויה בהם – כמו פתרונות תקשורת חכמים.

כשמדברים על "תקשורת", מדברים על התקשורת הפנים ארגונית – שלכם עם העובדים שלכם, אך גם על תקשורת חיצונית עם לקוחות וספקים. אם אתם עוברים למשרד חדש ואם החלטתם לשפץ את התשתיות הקיימות, כדאי שתכירו גם אתם את פתרונות התקשורת החיוניים, המומלצים ואפילו ההכרחיים ביותר – לכם, לעובדים ולעסק.

הקמה של רשת Wi-Fi לתקשורת רציפה

גם אתם, כשאתם מגיעים לפגישה במשרד של קולגה או אפילו לבית קפה, אתם מבקשים את הססמה לרשת האלחוטית – ה-Wi-Fi. לא באמת משנה מהו העיסוק שלכם, כמה עובדים יש לכם ואיזה שירות או מוצר אתם מציעים – אתם צריכים רשת אלחוטית זמינה ומאובטחת. החיבור לרשת מאפשר לכם לתקשר בשלל ערוצים ללא כל הגבלה – מהוואטסאפ ועד שליחת מיילים.

בנוסף, החיבור לאינטרנט מאפשר לכם לצרוך מידע, לתחזק את הרשתות החברתיות שלכם, לעבוד על אתר הבית שלכם ולהשיב לפניות של לקוחות. חיבור זמין לאינטרנט הוא הדבר הבסיסי ביותר בשירות תקשורת לעסקים, והוא חיוני להנעת מהלכים ולעבודה השוטפת של הצוות שלכם.

חשוב לציין כי החיבור ל- Wi-Fi בבתי עסק חייב להיות מאובטח, כך שהכניסה אליו מותנית בהקלדת ססמה. ההמלצה המון פעמים היא להחליף את הססמה אחת לתקופה – מה שעלול להקשות על גורמים עוינים המנסים לחדור אל המחשבים שלכם דרך הנתב האלחוטי.

מצלמות אבטחה בבית העסק

כעסק, אתם חשופים יותר מפרטיים לפריצות וגניבות. הסיבות? ראשית, בעסקים לרוב ישנו ציוד יקר יותר – ממחשבים חכמים ועד מסכים גדולים ויוקרתיים. מעבר לכך, כמעט בכל עסק ישנה כספת מרכזית שתהיו בטוחים שישנם גורמים עוינים המעוניינים בה ובתכולתה. שילוב מצלמות אבטחה בעסק מעניק לכם יתרונות ברורים, ובעיקר ראש שקט:

  • מצלמות האבטחה מתפקדות כגורם מרתיע (וכך גם מונעות לעתים פריצות).
  • במידה והתרחשה פריצה, ניתן לעקוב אחר המתרחש.
  • תיעוד התנועות של העובדים במהלך יום העבודה.

כמו כן, מובן כי אתם נותנים אמון מלא בצוות שלכם, אך לא אחת עלו לכותרות ידיעות על עובדים שגנבו ממעסיקיהם. הודות למצלמות אבטחה על בסיס כבל רשת, אתם יכולים להיות שקטים כי יש לכם תיעוד מלא של כל המתרחש בכל שנייה ביום.

אבטחת מידע לכל החומרים

מספיק שיבוש אחד קטן על ידי גורם עוין בכדי להשבית את פעילות העסק שלכם. התפקיד של מערך אבטחת המידע? להבטיח כי המידע שלכם – יישאר שלכם. לא חסרים סיפורים על עסקים שקרסו לאחר מחיקת רשומות, גניבת סודות מקצועיים והדלפות של שיחות פנים-ארגוניות שפגעו במוניטין. אל תהמרו על המידע שלכם, וזכרו כי האחריות שלכם היא לא רק כלפי עצמכם, אלא גם כלפי הלקוחות שנותנים בכם אמון.

אבטחת המידע כוללת בין היתר את גיבוי החומרים שלכם בענן, כמו גם התקנת אנטי וירוס שיבלום את פלישתם של האקרים, וירוסים ותכנות סוס טרויאני.

לצד המקצועיות, שירות ללא פשרות

כשאתם בוחרים בחברה שתעניק לכם את מניפת שירותי התקשורת לעסקים, חשוב שתשימו דגש לא רק על המקצועיות, אלא גם על השירות. טיבו של שירות בא לידי ביטוי באדיבות הטכנאים והמתקינים, אך גם בזמינות המלאה שנותנים לכם. עשו גם אתם את הצעד אל עבר עסק מתקדם ומוגן. השקט הנפשי שלכם יאפשר לכם לעבוד ביעילות, תשוקה וחדווה!