Entersys
תשתיות תקשורת בבית העסק – מהי החשיבות שלהן?

תשתיות תקשורת בבית העסק - מהי החשיבות שלהן

אם ממש תתאמצו, עוד תוכלו להיזכר בקלות בימים בהם תשתיות תקשורת היו הדבר האחרון שהיו צריכים לקחת בחשבון עם הקמתו של בית עסק. מה כן היה נדרש? חלל המתאים בגודלו לאופי הפעילות של העסק, קו טלפון ואולי גם קופה רושמת. בהדרגה ובגלים, הטכנולוגיה המתקדמת שינתה דפוסים והרגלים, ובעיקר הנגישה איכות חיים יוצאת מן הכלל.

כיום, בכל הקשור להיערכות שלכם לקראת הקמתו של בית עסק – קטן או גדול, הרי שנדרשת עבודה מקדימה רבה יותר. עם זאת, לאחר שמבססים תשתיות תקשורת המתאימות לכם, אתם מודעים לכך שצפויה לכם שגרת עבודה נוחה, זמינה וכזו שתאפשר לכם לשמור על קשר רציף בתוך הארגון ומחוצה לו.

תשתיות התקשורת – אבן הפינה בעסק שלכם

 

אז מהן תשתיות תקשורת? מדובר על צמד מילים המגלם בתוכו עולם שלם וכמעט אינסופי: זהו שם כולל לשלל פעולות ופתרונות המיועדים לביסוס תקשורת בתוך הארגון. לכן, מאחורי צמד המילים ניתן לזהות ארונות תקשורת וחדרי תקשורת, מכשירים ומכונות, מערכות חכמות, ציוד – מהטלפון ועד הכבלים, נתבים, ראוטרים  וכיוצא בזה.

בעת שאתם נהנים מתשתיות איכותיות של תקשורת, אתם יכולים לעבוד בצורה יעילה, רציפה וכזו שתטיב עמכם, עם העובדים שלכם והלקוחות שלכם. על כן, חשוב להבטיח כי מדובר על תשתיות חזקות ועמידות, על תכנון נכון ויסודי ועל סנכרון הרמוני בין מערכת אחת לאחרת.

המידע שלכם מועבר באמצעות תשתיות תקשורת

 

ההשוואה בין מה שקורה היום הודות לביסוס תשתיות תקשורת ובין מה שהיה בעבר, לא באמת נחוצה. עם זאת, בעת שיוצרים השוואה שכזו מבינים ומעריכים מחדש עד כמה התקשורת בימים המודרניים פשוטה, נגישה ומהירה יותר. איתור הצורך המדויק שלכם על ידי חברה המציעה פתרונות של תשתיות תקשורת, מאפשר להתאים לכם את כל שאתם צריכים על מנת ליהנות מתקשורת רציפה בתוך החברה.

הדגש על תשתיות תקשורת: איכות וזמינות דרך קבע

 

כמו בכל תחום, ניתן לזהות פתרונות איכותיים יותר, לצד כאלו שלא באמת יספקו לכם את החוויה האידאלית. כל עוד אתם עתידים להקים עסק חדש, הרי שצריך לתכנן תשתיות תקשורת מאפס ולחשוב על כל פרט ופרט ברמת התכנון הבסיסי ביותר. עם זאת, כל עוד יש לכם עסק קיים, הרי שהמטרה שלכם היא לחשוב תמיד קדימה – איך לייעל את התקשורת הקיימת. בעת שמדברים על תשתיות תקשורת, מדברים על שלל פתרונות:

 • מרכזיות תקשורת
 • טלפניות
 • התקנת נקודות רשת
 • פתרונות ענן
 • מצלמות אבטחה ועוד…

אז איך מבססים תשתיות תקשורת בעסק חדש?

 

תשתיות תקשורת הינה מלאכה השמורה לאנשי מקצוע המגיעים מתחום זה. תכנון עצמאי שלכם יכול להוביל לתוצאה בינונית, ובעיקר לכזו שתצריך מכם בהמשך להשקיע בשדרוגים שונים בעקבות חוסר שביעות רצון. אם צריך לתמצת את שלבי העבודה, הנה הם לפניכם:

 • בחירה בחברה המציעה ייעוץ, ליווי והקמה של תשתיות תקשורת
 • איתור הצורך שלכם על בסיס גודל הארגון ומספר העובדים
 • הצגה של פתרונות אפשריים ההולמים את אופי הפעילות שלכם
 • פירוט מלא של הציוד הנדרש לצד עלויות משוערות
 • תכנון "סקיצה" המדמה את אופי ביסוס התשתית בצמוד ללוח זמנים
 • תחילת עבודה – יוצאים לדרך!

כשלים בתקשורת פנים ארגונית וחוץ ארגונית – מה חשוב לדעת?

 

אפשר לומר בזהירות כי האיכות של תשתיות תקשורת, היא זו שתשפיע על מה שקורה בתוך הארגון ומחוצה לו. מהן ההשלכות של תשתית תקשורת לקויה?

 • העובדים שלכם לא יכולים לעבוד ברצף בעקבות תקלות – כשל ברמה פנים ארגונית
 • הלקוחות לא מקבלים מענה איכותי בזמן – כשל בפעילות החיצונית
 • התוצאה: לחץ מיותר, המון מתחים, עובדים מתוסכלים וקהל לקוחות שאינו שבע רצון

בעוד שעות העבודה שלכם מוגבלות, שעות העבודות של תשתיות תקשורת מבוססות על 24/7 – נון סטופ! הבטיחו תשתיות תקשורת איכותיות לעבודה איכותית!

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שרת וירטואלי בענן

מקסימום זמינות. מינימום בעלויות. החיסכון העסקי שלך מתחיל כאן! 

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים שיהפכו עולמות בשבילך!

אבטחת מידע וסייבר

הגנה מלאה לעסקים מפני איומי סייבר ונוזקות

מרכזיית IP בענן

המרכזייה שתחסוך לעסק שלך הרבה מאוד כסף!

× צריך עזרה?