מרכזיה וירטואלית בענן

אנו ב-Entersys מספקים שירותי מחשוב ענן ופתרונות מרכזיה וירטואלית בענן. פתרון המרכזיה שלנו בנוי בטכנלוגיית ענן, המתאים לעסקים קטנים או גדולים הכוללים סניפים ומשרדים מרוחקים. באמצעות מרכזית הענן הוירטואלית שלנו, תוכל לחסוך בעלויות הטלפוניה, ולקבל את כל תכונות התקשורת המוכרות לך עד היום ואף הרבה יותר.

שלוחה משרדית חכמה החל מ: 30 ₪

מרכזיה מתקדמת בענן

מרכזית IP מתקדמת מבית Entersys, מספקת חיסכון מיידי בעלויות הטלפוניה, לצד זמינות, אבטחת מידע ושרידות מירביים הדרושים בעולם העסקים. עם מרכזיית הענן שלנו, תוכל להנות משלל תכונות מתקדמות ומגוונות שיעזרו לקידום העסק שלך. בנוסף, אנו מספקים חבילות דקות שיחה מוזלות ללקוחות מרכזיה וירטואלית בענן.

מרכזית IP בענן המותאמת בדיוק לצרכי העסק שלך

אנו ב-Entersys מעמידים לרשותך את מיטב המומחים, היודעים להתאים את מרכזית הענן שלנו לצרכי העסק שלך. כמו בעולם שרתי הענן, גם כאן חשוב להבין ששירות מרכזיה וירטואלית בענן הינו פתרון טכנולוגי שלא מגביל אותך. הכל פשוט וקל, בוחרים את כמות השלוחות והתוספות הרצויות ומתחילים לדבר….

ממשק ניהול אישי

בעת החיבור למרכזיה וירטואלית בענן, אנו באנטרסיס בונים בשבילך פורטל ניהול אישי וממוקד. בפורטל זה תוכל לצפות בדוחות ופירוטי השיחות שלך, נתב שיחות והקלטות שיחה שבוצעו בעסק, אותן פשוט תוכל להוריד ולשייכן לתיקיות של הלקוחות שלך או לתוכנת ה-CRM.

מרכזיה וירטואלית בענן

תכונות מרכזיה וירטואלית בענן:

שלוחה משרדית בענן

חיבור שלוחה לכל מכשיר תומך VOIP או אפליקציה למחשב. חיבור המכשיר יכול להתבצע מכל מקום בעולם

שלוחה סלולרית

חיבור שלוחה משרדית במכשיר הסלולר (נתמך ברוב הסמארטפונים) שימוש במכשיר הסלולרי כשלוחה לכל דבר מכל מקום בעולם. (שיחה בחו"ל תבוצע מתוך המרכזייה כשיחה מקומית בישראל)

תור שיחות למוקד

מרכזית IP בענן כוללת הגדרה וניהול תור שיחות, הודעה על מיקום השיחה וזמן מענה ממוצע, ניהול שיחות לנציגים, חיבור למערכות CRM

פקס למייל

קבלת פקסים לתיבת הדואר האלקטרונית, כקובץ מצורף. שליחת פקסים בממשק אינטרנטי קל ונוח לתפעול בעברית

זיהוי שיחה כמספר בינלאומי

ניתן להגדיר מספר טלפון בינלאומי מכל מדינה לקבלה והוצאת שיחות.

זמינות 24/7

מרכזיה בענן אשר תמיד זמינה ללקוחות, לא קיים מצב של מספר תפוס, שיחה ממתינה או המתנה ללא מענה. ניתן לבצע ניתובי שיחות חכמים לשלוחות, תא קולי, טלפונים סלולריים ועוד.

להצעת מחיר למרכזיה בענן השאירו פרטים ונחזור אליכם:

השם שלך (חובה)
שם החברה
האימייל שלך (חובה)
טלפון (חובה)
מהות הפנייה

Copyright © Entersys IT   |  Design & Powered By  Entersys